Guerlain Jicky Parfémované vody pro ženy

2x

Popis produktu

Pokud hledáte klasickou vůni ověřenou generacemi, neměla by vaší pozornosti uniknout vůně parfémované vody pro ženy Guerlain Jicky. Příběh této výjimečné vůně se začal psát již v roce 1889 a ani za více než 130 let vůně neztrácí na své oblibě. Zásluhu na tom má nejen samotná orientálně-fougérová vonná kompozice, ale také luxusní design flakonku. Parfémovaná voda je založena na pečlivě vybraných vonných ingrediencích a je pojmenovaná podle dívky, do níž se zakladatel značky zamiloval během svých studií v Anglii. Podle uživatelských recenzí se jedná o vůni s dobrou výdrží, mezi jejíž klíčové složky patří aromatická levandule a sladká vanilka.

Aromaticko-fougérová dámská vůně Guerlain Jicky

Svěží bergamot, citron, mandarinka a aromatický rozmarýn. Vonné akordy, kterými se parfémovaná voda otevírá. Vzápětí do vůně vstupuje dominantní levandule společně s tonkou, jasmínem, bazalkou a kořenem kosatce. Základem se rozeznívá prosluněný jantar, živočišná kůže, benzoin, pikantní koření, santalové dřevo, brazilské růžové dřevo a lahodný dotek čerstvě rozkrojeného lusku vanilky. Vsaďte na luxusní klasickou vůni. Vůni parfémované vody pro ženy Guerlain Jicky.

Hodnocení 4.0

(hodnoceno 2x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x

micka

Jicky edp.je velmi pěkná po nástřiku,po té se mění do jemné dřevitě oríentální,nejde tolik do prostoru,drží se spíš u těla,intenzita na parfémovou vodu není níjak velká,což mě zklamalo.

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: