Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Giorgio Armani

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Giorgio Armani

Čistý styl, rafinovaná svůdnost i jisté magické kouzlo, které vyzařuje značka Giorgio Armani, láká její příznivce z celého světa už desítky let. Elegantní oděvy a parfémy Armani, Acqua di Gioia, Code, Sì, Acqua di Gio či vůně pro náročné klienty z řady Privé od italského módního domu Giorgio Armani jsou vždy sázkou na jistotu. Uvidíte, že padnou i vám – stejně dokonale jako jeho oděvy, oproti nimž jsou ale mnohem dostupnější. Vyberte si některý z dámských či pánských parfémů Giorgio Armani a zhmotněte svůj sen o módním kousku této slavné značky. Vůně plné květin, příjemných orientálních, dřevitých i mořských akordů vás uchvátí intenzitou a dlouhou výdrží.

Giorgio Armani: Slavný italský návrhář

Giorgio Armani (*1934), který založil stejnojmennou značku v roce 1975, byl na začátku nového tisíciletí vyhlášen nejúspěšnějším italským návrhářem všech dob. Jeho cesta k tvorbě luxusních oděvů, obuvi, šperků, módních doplňků a kosmetiky přitom nebyla přímá. Začal studiem medicíny, pokračoval fotografickou i aranžérskou praxí, a teprve po nasbírání zkušeností u Ceruttiho působil jako nezávislý návrhář. V 80. letech proslavil jeho uvolněné sexy obleky Richard Gere ve filmu Americký gigolo. Kromě módy jsou dnes velmi ceněné přepychové pánské a dámské vůně značky Giorgio Armani Beauty, spolu s pečující a dekorativní kosmetikou. Giorgio Armani působí také v oblasti ubytování, stravování, bytového designu a od roku 2010 i v hotelnictví.

Populární parfémy značky Giorgio Armani

Pohádka, která úspěšně pokračuje i ve 21. století, začala vůněmi Armani pro ženy (1982) a Armani pro muže (1984). Mezi populární parfémy značky Giorgio Armani dnes náleží dámská vůně Armani Code Women z roku 2006, v níž má hlavní slovo pomerančový květ, nebo pánská vůně Code Profumo z roku 2016, inspirovaná dokonalým smokingem Giorgio Armani. Žádaná je rovněž dámská parfémovaná voda Giorgio Armani Sì Passione z roku 2017, laděná do červena a plná vášně. Stalo se tradicí, že vůně Sì uvádí na trh slavná hollywoodská herečka Cate Blanchett. Osloví Giorgio Armani i vás?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest