Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Giorgio Armani Emporio Armani

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Giorgio Armani Emporio Armani

Řada Giorgio Armani Emporio Armani odráží pravého gentlemana: ve společnosti galantního a v ložnici nespoutaného. Je-li vaší nezbytností velký černý vůz, černý oblek a kravata, pak také vonný doplněk Giorgio Armani Emporio Armani! Vězte, že vás nikdy neomrzí.

Giorgio Armani Emporio Armani: velmi mužná, rafinovaná vonná řada

Citrusově-aromatická pánská toaletní voda Giorgio Armani Emporio Armani He (Lui) je na světovém trhu již od roku 1998 a o rok později získala prestižní ocenění FiFi. Mnoho mužů by si bez ní vůbec nedokázalo představit svůj styl. Hlavní tajemství této charismatické toaletky? Šalvěj, yuzu, muškátový oříšek, santalové dřevo a dubový mech. K silným ingrediencím patří i jablko, bergamot, kosatcový kořen, cedrové dřevo, tonkové boby a pižmo.

Dynamické, svůdné, hřejivé pánské vůně s efektem druhé kůže

Hledáte-li skutečně elegantní pánský vonný doplněk, vsaďte na prestižní značku Giorgio Armani, které nabízí v populární řadě Emporio Armani rovněž toaletní vodu Stronger With You Freeze (2020) s intenzivní vůní bourbonské vanilky. Skvěle vás doladí v zaměstnání i na obchodních schůzkách, ale zejména dodá nové impulzy vašemu partnerskému vztahu. (Ostatně má i dámskou verzi In Love With You Freeze.) Luxusní jako vybroušený diamant je pak toaletní voda pro muže Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds z roku 2008. Kouzlu vytříbených vůní Giorgio Armani Emporio Armani nelze odolat!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest