Gillette

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Gillette

Ve snaze zajistit mužům to nejlepší a nejpohodlnější oholení přináší značka Gillette na trh své holicí strojky a hlavice již více než 100 let. Důraz na preciznost, odvážné vize a revoluční inovace Gillette posunuly na post absolutní jedničky v oboru holení a dnes je spolehlivým partnerem už nejen pro muže, ale také pro ženy. Jaké je jejich motto? Neustále holicí strojky zdokonalovat až do doby, kdy nebude co vylepšovat. A díky vytrvalému hledání dokonalosti dnes lze s klidným svědomím prohlásit, že Gillette je pro muže opravdu to nejlepší. A vlastně nejen pro ně.

Holicí strojky Gillette

Před vznikem moderních holicích strojků existoval jediný způsob, jak dosáhnout perfektně hladkého a komfortního oholení. Návštěva holiče. Ačkoliv se jednalo o zážitek nadmíru příjemný a odpočinkový, byl poněkud finančně i časově náročný. King C. Gillette, zakladatel stejnojmenné značky, se to rozhodl změnit. Ačkoliv mu ostatní tvrdili, že je to nemožné, rozhodl se vyrobit holicí břity úžasně tenké, ale přesto velmi odolné a efektivní. A tak počátkem 19. století vznikl první jednorázový holicí strojek Gillette, který přenesl kvalitní oholení z holičství do pohodlí domova.

Gillette Mach3, Fusion a Venus

Za více než sto let postupuje Gillette neustále kupředu a jeho inovace udávají směr celého odvětví. Během let představil první variabilní holicí strojek s možností nastavení pro 3 různé typy vousů. Zavedl známý hydratační pásek, první otočnou hlavici a postupně dvouřadý, pak trojřadý holicí systém Gillette Mach3. Jenom proto, aby ho vzápětí překonal revoluční řadou Gillette Fusion s 5 proklatě ostrými břity. V mezičase začaly po perfektně hladké pokožce toužit i ženy. Gillette jejich přání vyslyšel a přišel s oblíbenými dámskými holicími strojky Gillette Venus. A rozhodně nejsme u konce. Gillette nezahálí a dost možná už teď vyvíjí další úžasnou inovaci, která usnadní holení mužům i ženám.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest