Gillette Fusion5

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Gillette Fusion5

S holicími strojky Gillette Fusion5 dosáhnete perfektního oholení bez podráždění pokožky. Tajemstvím jejich účinku je pět břitů se speciální povrchovou úpravou snižující tření. Doplňkovou funkcí je uklidňující mikropulzování pro zamezení zčervenání a lepší klouzání břitů po kůži. Strojky Gillette Fusion5 se používají k běžnému mokrému holení, v kombinaci s pěnou nebo gelem na holení.

Řada Gillette Fusion5: inovativní holicí strojky, náhradní břity i holicí kosmetika

K holicím strojkům Gillette Fusion5 jsou k dispozici i náhradní břity. Jedna holicí hlavice vydrží až měsíc používání. Kontrolujte barvu zvlhčujícího pásku a po jeho vyblednutí vyměňte hlavici za novou. Různé typy strojků a hlavic z řady Gillette Fusion5 jsou navzájem slučitelné. Součástí řady je i doprovodná kosmetika typu pěn na holení, včetně přípravků pro citlivou mužskou pokožku.

Určitě i vám zní v uších: Gillette – pro muže to nejlepší!

Společnost The Gillette Company založil roku 1895 americký obchodník King Camp Gillette jakožto továrnu na výrobu žiletek. Od té doby mužům značně usnadnil holení. Postupně do portfolia přibyly i pěny na holení, které změkčují vousy, vytvářejí na pokožce ochrannou vrstvu a umožňují bezproblémový skluz žiletky. V současnosti je Gillette pod křídly společnosti Procter & Gamble a toto slovo označuje výrobky v oblasti holicích systémů. Ačkoli se Gillette dnes zaměřuje i na ženy, slogan „Pro muže to nejlepší“ je prostě zavedený a úspěch řady Gillette Fusion5 to jen potvrzuje.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest