Dunhill Desire Silver Toaletní vody pro muže

Skladem   |  (ID: )
634
Doručíme
K osobnímu odběru

Popis produktu

Značka Dunhill cílí již od 19. století na muže. Hlásí se ke klasické anglické eleganci, vyjadřuje drsnost i uhlazenost a úspěšně otevírá ženská srdce. Kromě jiného přináší na trh nadčasové pánské parfémy, zdroje nezdolné energie. Hledáte-li vůni, která podpoří vaše mužné charisma a sex-appeal, rozhodněte se právě pro parfém značky Dunhill. Nejlépe hodnocená je toaletní voda Dunhill For Men (1934) s obsahem vonných složek, které mužům mimořádně sluší: levandule, citronu či vzácných dřev. „Určitě stojí za to. Lepší neznám. Drží, je decentní,“ napsal o ní do recenze pan Jaroslav. „Zvláštní vůně, zemitá a krásně svůdná. Zůstane partnerce dlouho v paměti,“ přidal se pan Pavel.

Dunhill: Tradiční značka gentlemanů

Luxusní britskou značku založil v Londýně roku 1893 Alfred Dunhill (1872–1959). Zpočátku zhotovovala koňské opratě, kožené doplňky pro automobilový průmysl a pánské módní doplňky. Později v jejím sortimentu přibyly hodinky, psací potřeby, vybavení pro kuřáky a rovněž vůně. Práva na výrobu kuřáckých potřeb firma časem odprodala. Parfémy značky Dunhill, které propaguje například herec Jude Law, vynikají opravdovou mužností a nebývalou výdrží. Značka Dunhill je dodnes symbolem mistrovského počínání a vytříbeného stylu. Prostě, stará dobrá Anglie… Objednejte si její znamenitá vonná díla pohodlně online!

Několik tipů na parfémy značky Dunhill

Tipem na vůni značky Dunhill může být parfémovaná voda Icon Racing (2017). Její flakon s ikonickým strojírenským rýhováním má stejný design jako kovové zapalovače Dunhill z roku 1924. Odstín British Racing Green připomíná spolu se značkou Dunhill britské automobilové úspěchy. Zajímavá toaletní voda Dunhill Black (2008) působí díky obsaženým kopřivám jiskřivě a mírně pálivě, což však dolaďují květiny v jejím srdci. Žádaná je také toaletní voda Dunhill Desire (2000), orientální vůně pro muže 21. století, který chce žít svůj život naplno. Na závěr překvapení – v sortimentu značky Dunhill je i dámská vůně Desire for a Woman (2000) s dominantním karamelem, lékořicí a limetkou.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 3.0

(hodnoceno 1x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest