Nastavení filtrů
Pohlaví Řada Typ produktu
Cena
-

Dr. Hauschka

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Dr. Hauschka

Seznamte se s kultovní německou kosmetikou Dr. Hauschka, kterou si pro úžasné regenerační účinky zamilovaly zástupy lidí z celého světa. Oblíbená značka patří od svého vzniku v roce 1967 k průkopníkům přírodní kosmetiky a dodnes v jejích přípravcích najdete pouze pečlivě vybrané rostlinné výtažky, oleje a vosky z kontrolovaného zemědělství. Přírodní kosmetika Dr. Hauschka věří, že jediná cesta ke krásné pokožce vede čistou přírodou. Vydejte se po této cestě spolu s ní a navraťte své pokožce přirozenou krásu a schopnost vlastní regenerace.

Celostní přístup k pokožce podle Dr. Hauschka

Zakladatel značky Dr. Rudolf Hauschka již ve 30. letech minulého století založil firmu WALA Heilmittel, která se specializovala na homeopatická přírodní léčiva. O několik let později začal Dr. Hauschka přemýšlet o pleťové péči založené na stejném principu – celostním přístupu k pokožce a čistě přírodních ingrediencích. Ve své době revoluční myšlenku mu pomohla zrealizovat expertka na péči o pleť Elisabeth Sigmund a v roce 1967 spolu představili holistickou kosmetickou řadu, tenkrát ještě pod názvem Heilende Kosmetik nach Elisabeth Sigmund (Léčivá kosmetika od Elisabeth Sigmund). Později tato péče vstoupila do kosmetických dějin jako značka Dr. Hauschka.

Pleť se o sebe dokáže sama postarat. Ukážeme jí jak

Po více než 50 letech na trhu Dr. Hauschka zůstává věrný svým původním zásadám. Respektuje pokožku a její přirozený denní rytmus. Podporuje pleť v nejrůznějších životních etapách a prostřednictvím přírodních výtažků ji učí, jak si sama poradit s případnými potížemi. Stimuluje zdravou rovnováhu a udržuje harmonii pleti. To vše díky jedinečnému know-how, lásce k přírodě a pečlivě vybraným BIO ingrediencím ze všech koutů světa.

Přírodní kosmetika Dr. Hauschka

Dnes v portfoliu přírodní kosmetiky Dr. Hauschka najdete více než stovku kvalitních přípravků pro péči o obličej, tělo a vlasy, oblíbenou dekorativní kosmetiku i opalovací přípravky. Žádný přípravek neobsahuje syntetické parfemace, konzervanty, silikony, PEG ani minerální oleje. Žádný produkt nebyl testovaný na zvířatech. Dr. Hauschka nevyvíjí přírodní kosmetiku proto, že je to právě v kurzu. Dr. Hauschka v přírodní kosmetice spatřuje jedinou možnou cestu. A daří se mu to znamenitě.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest