Diplomat

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Diplomat

Česká společnost Astrid září na kosmetickém nebi už od roku 1847, což je ve zdejších podmínkách téměř nevídané. Ve svých výrobcích efektivně kombinuje dlouholeté znalosti a zkušenosti s nejnovějšími vědeckými poznatky, trendy a moderními kosmetickými ingrediencemi. Proto je žádaná mezi všemi generacemi a stále přitahuje nové zájemce. V nabídce společnosti Astrid naleznete kosmetické výrobky pro péči o pleť, tělo, vlasy a rty, sluneční péči Sun a Sahara, značku péče o nohy PEO i dvě značky pánské kosmetiky – Adam a Diplomat.

Diplomat: tradiční kosmetika pro aktivní muže

Přestože má značka Diplomat své kořeny v minulosti, udržuje si prestižní pozici na trhu a inovuje své výrobky podle světových trendů. Diplomat pořád odráží kvalitu, spolehlivost a podporuje mužský šarm. Pod českou pánskou značkou Diplomat se vyrábí dřevitě-kořeněná toaletní voda Classic, pěny na holení Classic či Sensitive a vody po holení Classic, Fresh, Forever či Sensitive. V těchto produktech získáte dostupnou kosmetickou péči na míru, ať už máte normální, suchou nebo citlivou pokožku.

Lákavé aroma exotických dřevin a koření

Každý výrobek značky Diplomat vám dodá pocit luxusu a mužnosti – aniž byste za něj utratil majlant. Zaručenou hitovkou pro skutečného gentlemana je voda po holení s panthenolem Diplomat Classic. Tato osvěžující, příjemně chladivá kosmetika pro každý typ pokožky se stane perfektním závěrem holicího rituálu. Jemně pohladí vaši pokožku, poskytne jí ochranu a neodolatelnou vláčnost. Do vašeho srdce pronikne také její vůně exotických dřevin a koření, shodná s toaletní vodou Classic. Svěřte se s důvěrou osvědčené české značce Diplomat a zanechte stopu, která zůstane ve vzpomínkách!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest