David Beckham

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce David Beckham

Inspirujte se Davidem Beckhamem, fotbalistou a metrosexuálem, kterému není lhostejný zevnějšek a svěží elegantní parfémy považuje za každodenní samozřejmost. Jsou pro něj tak důležité, že ho od roku 2005 reprezentuje také parfémová značka David Beckham, určená pro moderního sebevědomého muže i ženu. Oba partneři si mohou vybrat sladěné vůně například v řadách Intimately Beckham či Signature Collection. Vyzkoušejte, co pro vás ve světě luxusních vůní připravilo atraktivní duo David a Victorie Beckhamovi!

David Beckham: Fotbalová legenda a módní ikona

Slavný fotbalista David Beckham (ročník 1975) se stal nejlepším mladým hráčem ligy v sezóně 1995–1996, nejlepším záložníkem a zároveň nejlepším hráčem UEFA (1999). Dvakrát zazářil v All Stars Teamu UEFA (2001 a 2003), v roce 2001 byl vyhlášený sportovcem roku Velké Británie a v roce 2003 fotbalistou Anglie. Beckham je nejen úspěšným sportovcem, ale také oblíbenou reklamní tváří. Vybudoval i vlastní značku produkující parfémy pro muže. A s pomocí manželky Victorie Beckham uvádí na trh rovněž dámské parfémy.

Oblíbené parfémy americké značky David Beckham

Pánové, i když nechodíte na depilaci a nemáte ve skříni víc šatů než vaše partnerka, dobře vybraná vůně by vám v žádném případě neměla chybět. Vyzkoušejte například mužnou toaletní vodu Classic Touch z roku 2018, v níž zkušená parfémářka Nathalie Lorson skloubila akordy svůdného ovoce, vzácných dřev i afrodiziakální ambry. Nebo skvěle hodnocené vůně Instinct Sport (2012), Beyond Forever (2016), Classic Blue (2014), Respect (2017)… Toaletní voda David Beckham Homme (2011) vznikla s cílem představit muže takového, jaký je. „Chtěl jsem zformovat moderní mužnou vůni, která by odrážela můj styl,“ vyslovil se David Beckham, empatický otec, manžel, trenér a fotbalová hvězda v jednom. Toužíte poodhalit tajemství jeho úspěchu? Podtrhněte svůj šarm a staňte se lvem salonů s některým parfémem značky David Beckham!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest