Nastavení filtrů
Pohlaví Řada Typ produktu
Cena
-

Clarins

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Clarins

Vášeň pro krásu a respekt k přírodě, to jsou dvě hnací síly, které stály u vzniku legendární francouzské značky Clarins. Průkopník na poli přírodní kosmetiky a evropská jednička v luxusní péči dnes nabízí efektivní řešení pro každý typ pleti a každou věkovou kategorii. Clarins vám přináší nezvykle pestrou paletu efektivní kosmetiky od čisticích pleťových přípravků a peelingů přes intenzivní pleťové masky a séra až po oblíbenou denní, noční a oční péči. Samozřejmě nechybí ani spolehlivá opalovací kosmetika, samoopalovací přípravky, tělová péče a kosmetika pro muže. Ve složení kosmetiky Clarins najdete více než 250 pečlivě vybraných rostlinných výtažků, protože tato značka vždy preferuje přírodní složky před těmi chemickými. Objevte s kosmetikou Clarins jedinečnou biodiverzitu naší planety a získejte krásnou pleť bez kompromisů!

Francouzská kosmetika Clarins: Pro krásu žen i mužů

Jacques Courtin věřil, že krása je v životě přímo provázaná se štěstím a spokojeností. Proto už v roce 1954 založil v Paříži zkrášlující institut a propůjčil mu jméno postavy, kterou kdysi hrál ve školním představení. Vznikla značka Clarins a rodinné příjmení se změnilo na Courtin-Clarins. Zakladatel značky Clarins si velmi brzy uvědomil, že efektivnější než návštěva institutu jednou týdně bude pro ženy každodenní péče, kterou si budou moct dopřát v pohodlí domova a postupem času jim představil úžasné množství zkrášlujících přípravků. Prvním vynálezem byl v roce 1962 zpevňující tělový krém Masvelt, bojující proti celulitidě a povolené pokožce. S velkým úspěchem se prodává dodnes. Počátkem 90. let přišla první kolekce dekorativní kosmetiky a také jedinečná složka Anti-Pollution Complex, který chrání pleť před vnějšími vlivy a dnes ho najdete ve všech pleťových krémech Clarins. Speciální kosmetika pro muže našla svou cestu do portfolia Clarins v roce 2002.

Clarins: Příběh výjimečné rodiny

Jedinečná vášeň pro krásu v rodině Courtin-Clarins přechází z generace na generaci. Potomci zakladatele dodnes stojí na vedoucích pozicích a naplňují odvážné vize Jacquese Courtina-Clarinse. Značku Clarins provází neustálé inovace, zlepšování vlastních přípravků a konzultace se zákazníky. Snad každý produkt má vlastní aplikační metodu pro okamžitě viditelné výsledky. Vyzkoušejte i vy efektivní kosmetiku Clarins. Mezi nejoblíbenější produkty patří omlazující Double Serum, 100% přírodní vyživující oleje, ale také jedinečné pečující vůně, které krásně provoní vaše tělo a zároveň zkrášluje pokožku. Buďte krásná díky Clarins!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest