Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Toaletní voda pro ženy 100 ml

49x

Popis produktu

Módní značka Dior přišla v roce 2009 s poctou svému zakladateli a stvořila nadčasovou reedici Les Créations de Monsieur Dior, skládající se z pěti intenzivních, květinových, a především elegantních vůní. Ty mají připomínat nejkrásnější šaty navržené Monsieur Diorem, jeho nejoblíbenější květiny či jen ztělesňovat podstatu jedinečného okamžiku v životě každé nositelky. Christian Dior se zapsal do historie výjimečným citem pro módu, ale i touhou vytvářet úchvatné vonné kompozice, které se stanou součástí života mnoha žen. Snem Diora byla toaletní voda, která bude založena na vůni konvalinek. Ty byly jeho nejoblíbenější květinou. Připomínaly mu vůni raného dětství a maminky. Byl na ně tak fixován, že je vkládal do šatů pro štěstí při představování svých nových kolekcí. Diorův sen se záhy splnil a světlo světa spatřila vůně Dior Diorissimo.

Toaletní voda Dior Diorissimo má ztělesňovat extravaganci, sofistikovanost a šmrnc, stejně jako móda Dior Couture. Hlavu vůně tvoří Diorovy milované konvalinky, v srdci tepe indický jasmín a základ, který na vás ulpí, obsahuje samotné pižmo.

Dior Diorissimo je jasná jako jarní ráno a květinová - pro šťastnou, sebevědomou ženu, která hledá léty ověřenou kvalitu.

Hodnocení 4.4
  • 77 %zákazníků doporučuje
  • 49hodnocení uživatelů

Recenze 49x


  • krásná vůně na léto
Janny

Konvalinky a v lese krásný koberec z nich-no prostě ROMANTIKA.

  • Vůně,krásných květů konvalinek.Vždy nejkrásnější dárek.
  • Vždy pouze chvála.

Krásná konvalinková vůně pro ženy, které mají rády ovocno-květinové vůně, tato je spíš květinová, dobře drží

Jarmila

Doporučuji, ale musíte se přestříknout co hodinu, nevím proč, ale před 30 lety/znám ji od 60.let/ vydržela vonět daleko více!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Krásná konvalinková vůně
  • cena a malá výdrž na takového velikána, jako byl p.Dior
Sandra

Doporučuji těm movitějším, protože se musíte co hodinu přestříknout a tím pádem je toaletka pryč

  • krásná líbezná vůně
  • poněkud malá výdrž na Diora, je to velmi divné, myslím, že se Dior zlobí, že mu zkazili vůni

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: