Chloé

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Chloé

Něžnost propojená s intenzivní svůdností, kterou svým parfémům dává francouzská značka Chloé, je velmi lákavá pro mnoho žen z celého světa. Neboť Chloé vytváří výhradně dámské vůně. Ikonická parfémovaná voda Chloé, které vévodí růže, pivoňka a liči, jedinečně zdůrazňuje ženské přednosti, a tím se neodbytně vkrádá do mužských snů… Také její elegantní flakon ovázaný stužkou nezapře francouzský šarm. Romantická květinově-mýdlová vůně s dlouhou výdrží je sázkou na jistotu – ať už ji dopřejete sobě, nebo dámě z vašeho okolí jako dárek.

Chloé: Ztělesnění ženskosti

Značku Chloé založili roku 1952 v Paříži módní návrhářka Gaby Aghion (1921–2014) a její obchodní partner Jacques Lenoir (1918–2008). Do tehdejší strnulé módy vnesli svěžího bohémského ducha a vrátili ženám romantický vzhled. Jejich kolekce pret-a-porter byly určené pro každodenní nošení a ihned dostupné v obchodech. Luxusní oblečení od Chloé si oblíbila také Grace Kelly, Brigitte Bardot či Natalie Portman. Značka  je neodmyslitelně spjatá s návrháři Karlem Lagerfeldem, Stellou McCartney, Phoebe Philo a Hannah MacGibbon. Kromě splývavých šatů, halenek s volány a dalších oděvů jsou světoznámé také sluneční brýle, kabelky, parfémy a kosmetika Chloé.

Slavné vůně značky Chloé

Roku 1975 představil Karl Lagerfeld první parfém značky, nazvaný prostě Chloé for Women. Dodnes patří mezi její nejúspěšnější produkty, ale říká se mu Old Version. Značka totiž v roce 2008 uvedla novou a rafinovanou orientálně-květinovou vůni Chloé, která se rychle dostala mezi celosvětově nejprodávanější parfémy. Časem k ní přibyly další variace, například roku 2016 parfémovaná voda Chloé Fleur, vyzdvihující květinové akordy. Populární jsou rovněž řady vůní Love, Eau de Fleurs, Love Story, Narcisse a See by Chloé. Poslední jmenovaná série zahrnuje svěží sexy parfémy pro mladé městské ženy, s nimiž značka Chloé směle vykročila do budoucnosti. Roku 2018 přidala také zákaznicemi vřele přijatý moderní a rebelský parfém Nomade. Doprovoďte některou z úžasných vůní Chloé i své každodenní kroky!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest