Cartier Baiser Volé Parfémy pro ženy

Popis produktu

Toužíte po luxusní vůně, která vás ozdobí stejně dokonale jako ten nejvzácnější šperk? Pak by vaší pozornosti rozhodně neměl uniknout dámský parfém Cartier Baiser Volé, který je dílem slavné šperkařské značky Cartier, jež je synonymem exkluzivity. Pod zátkou elegantního flakonku na vás čeká příjemná květinová vonná kompozice navržena tak, aby zaujala i ty nejnáročnější milovníky parfémů. Parfém z dílny parfumérky Mathilde Laurent byl na trh uvedený v roce 2022 a hodí se jak na denní, tak i večerní nošení ve všech ročních obdobích.

Proč se do vůně pro ženy Cartier zamilujete?

Svrchní akordy jsou zastoupené lilií – květinou, jež je ceněná pro svou křehkou krásu i úchvatnou vůni. Srdcem se rozeznívá otočník a se základem do vůně vstupuje aroma fazole tonky.

Co o dámském parfému Cartier Baiser Volé říkají zákazníci?

Parfém Cartier Baiser Volé je spojený se samými pochvalnými recenzemi. Jedna z nich zní například následovně: „Jedna z nejkrásnějších vůní, co jsem ozkoušela, nyní mám již další balení, nemohu bez ní být. Je jemná, ale přesto výrazná a zapamatovatelná, každý ji chválí. Je to taková liliová láska na první nádech.“

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest