Carolina Herrera CH 2015 Toaletní voda pro ženy 100 ml

Popis produktu

Toaletní voda Carolina Herrera CH se reprezentuje kůží, zlatým kovem a intenzivní červení. Denní vůně určená pro moderní sebevědomou ženu spojuje tradiční i soudobé pojetí parfémového díla. Zhmotňuje eleganci, luxus a vášeň, podporuje svádění na všech úrovních. Slavná módní návrhářka Carolina Herrera v ní odrazila své nejcennější vzpomínky, zkušenosti a emoce, které během života nasbírala ve Venezuele, Londýnu a New Yorku. Jste-li žena, která přesně ví, co chce od života, a cíleně za tím jde, je toaletní voda Carolina Herrera CH přesně pro vás. Obdarujte se jí a oslňujte každý den své okolí!

Proč je dámský parfém Carolina Herrera CH dobrý tip?

  • sexy dřevitě-citrusový vonný doplněk k jakékoli příležitosti,
  • vládnoucí kožená, čokoládová a grapefruitová nota,
  • intenzivní bergamot, bulharská růže, jasmín a pačuli.

Příběh toaletní vody Carolina Herrera CH

Toaletní voda Carolina Herrera CH vstoupila na světový trh v dámské i pánské verzi v roce 2015. Následovala legendární vůně CH z let 2007 a 2009. Dámská toaletní voda se dočkala designu v jasnější červené barvě a se zlatými detaily. Vonná díla patří do rozsáhlé kolekce CH, v níž ženy naleznou také kompozice Africa, Central Park či Garden Party a muži třeba Insignia Men, Men Sport či Men Grand Tour. Carolina Herrera, majitelka značky, obstála i před zákaznicemi s mimořádně vytříbeným vkusem, k nimž náležela například Jacqueline Kennedy.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Recenze 37x


  • pro mne osvěčená vůně

Příjemná, dlouhotrvající a podmanivá vůně.

  • Příjemná, dlouhotrvající a podmanivá vůně.

Příjemná vůně

renda

Nádherna sladší vuně.Později jsou citit dřevité tóny,ne moc,tak akorat.Mám pocit hřejivého obejmuti.Jen kdyby trosku déle vydržela.Jinak nádhera.

Zuzka

Nemůžu si pomoct, ale po stříknutí na zápěstí se mi vybavila Chance od Chanelu. A protože ji nemám ráda, tak bohužel ani CH není pro mě ta pravá :o)


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: