By Kilian The Narcotics Liaisons Dangereuses Parfémované vody

Plnitelný

          
Skladem 1 až 3 ks   |  (ID: )
4 909
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfémovaná voda By Kilian The Narcotics Liaisons Dangereuses je ovocně-dřevitá smyslná vůně, která učaruje ženám i mužům. Obsahuje množství lákavých ingrediencí, vyznívajících pokaždé jinak, v závislosti na ročním období i konkrétním uživateli. Takže ji můžete podle nálady nosit celoročně, doprovodí vás všedními dny i svátečními událostmi. Praktické je, že vám stačí v rodině jediná lahvička této luxusní parfémované vody. Stojí za ní francouzská parfémová značka By Kilian, která vznikla roku 2007 v rodině známého výrobce koňaků Hennessy.

Nevinná i spalující vůně broskví, růží a pižma

Unisex parfém Liaisons Dangereuses od autorky Calice Becker zpočátku charakterizuje broskvový, rybízový, kokosový a švestkový nádech. V srdci zaznamenáte vůni skořice, pelargonie, růže a pižma v podobě ambrette. Základní vrstva zahrnuje vetiver, pižmo, santalové dřevo, dubový mech, lesní tóny a vanilku.

Vůně inspirovaná Nebezpečnými známostmi

Parfémovanou vodu Liaisons Dangereuses inspirují Nebezpečné známosti (francouzsky Les Liaisons dangereuses), román spisovatele Choderlose de Laclose, který se objevil na knižních trzích v roce 1782 a upoutal pozornost svou otevřenou kritikou mravů určité společenské třídy. Příběh vyprávěný 175 dopisy vikomta de Valmont a markýzy de Merteuil se dočkal řady filmových a divadelních adaptací. K nejznámějším patří film Valmont z roku 1989 od režiséra Miloše Formana.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 5.0

(hodnoceno 1x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest