Burberry Weekend For Men

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Burberry Weekend For Men

Legendární, trvanlivá pánská vůně Burberry Weekend For Men může výrazně obohatit i váš styl, a to nejen o víkendech. Hodí se pro všechny neformální příležitosti a v paměti dokonale zaznamená všechny zážitky s nimi spojené. Nechte se rozmazlovat svěžími citrusy, břečťanem a medem. Díky kouzelné vůni Burberry Weekend For Men se budete vmžiku cítit jako na prázdninách u jižního moře…

Burberry Weekend For Men: a báječný víkend může začít!

Ideální vůní na přivolání a oslavu víkendu je toaletní voda Burberry Weekend For Men. Své slavné a nepřetržité působení v parfémovém světě zahájila již v roce 1997. Schopný parfémář Michel Almairac ji uvádí citrusovou explozí: využívá bergamot, mandarinku, citron a grapefruit, k nimž přidává šťavnatý ananas a meloun. V srdci využívá síly listů břečťanu, santalového dřeva a dubového mechu. Základ vás možná překvapí, ale jistě příjemně – sladkostí ambry a medu.

Věděli jste, že vůni pro víkendové dny připravila značka Burberry i ženám? Dámskou parfémovanou vodu Burberry Weekend For Women ze stejného roku definuje rezeda, mandarinka, nektarinka, modrý hyacint a pižmo. Pořízením obou vůní se vám nabízí láskyplné sladění v páru.

Vyzkoušejte také doprovodnou kosmetiku Burberry Weekend

Na trh průběžně přicházejí i dárkové kazety Burberry Weekend For Men s různými kombinacemi toaletní vody a doprovodné kosmetiky, například se šamponem, vodou po holení… Získáte tak tip na dárek v atraktivním balení nebo ucelenou sadu pro svou každodenní pánskou kosmetickou péči. A zakoupením sady vůní a kosmetiky Burberry Weekend For Men také ušetříte.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest