Burberry For Women

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Burberry For Women

Květinově-ovocná vůně Burberry For Women odráží nenapodobitelnou atmosféru města Londýna, jeho unikátní architekturu i nepřetržité 24hodinové dění. Ačkoli vstoupila na trh již v roce 1995, stále se těší zájmu žen z celého světa. Láká jak broskví, santalem a vanilkou ve svém složení, tak minimalistickým designem, který nikdy nepodlehne zubu času. Parfémovaná voda se objevuje i v dárkových setech s doprovodnou kosmetikou, která umožňuje vrstvení líbivých aromat na pokožce. Pojďte se projít londýnskými uličkami s výjimečnou vůní Burberry For Women!

Burberry For Women: zcela nadčasový broskvově-vanilkový sen

Vonnou kompozici Burberry For Women vytvořil slavný parfémář Michel Almairac. Do horní vrstvy umístil broskev, meruňku, hrušku, černý rybíz a zelené jablko. V srdci nechal rozvinout santalové dřevo, jasmín a mech, v základu pak erotizující vanilku, cedrové dřevo a pižmo. Nejlepší bude, když posoudíte toto dílo mistra parfémáře doslova na vlastní kůži.

Pro parfémové labužnice milující vanilkové dobroty a ruch Londýna

Podle oborové expertky Adély Bartlové vyhoví parfém Burberry For Women vyznavačkám hebkých, sladkých vůní. „Doporučila bych ho především milovnicím broskví a vanilkové zmrzliny, vanilkového cukru a všech vanilkových dobrot. Do horkých letních dnů se moc nehodí, ale na podzim nebo v zimě vám vlije do zmrzlých žil slunečný optimismus,“ upřesnila odborná recenzentka vůní. Svůj názor přidala uživatelka Jarmila: „Tento parfém používám často. Po nějakém čase se k němu vracím. Vydrží několik hodin a na šále či oblečení je cítit stále.“ Nemůžete-li odolat vanilce a uhrančivosti Londýna, jistě bude Burberry For Women TOP vůně i pro vás!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest