Bruno Banani Absolute Woman

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Bruno Banani Absolute Woman

Dopřejte si škádlivou, rozmarnou vůni, která odráží ženskou proměnlivost od sladké nevinnosti po nebezpečnou vášeň. Na trhu se objevila v roce 2015 jako následovnice vůně Bruno Banani pro absolutního muže z roku 2014. Získáte v ní lososově růžový vonný šperk pro znatelnou podporu sebevědomí.

Bruno Banani Absolute Woman: ryzí esence ženskosti

Vonnou kompozici Bruno Banani Absolute Woman otevírá bergamot, růžový pepř, ostružina, liči a růžový grapefruit. V srdci rozkvétá jasmín, růže, květ pomerančovníku a měsíček. Základu vládne uvolňující pačuli, cedrové dřevo, ambra, vanilka, sexy pižmo a hebký mech. Bruno Banani Absolute Woman je na trhu v koncentraci slabší toaletní vody i silnější parfémované vody. Obdarujte svou partnerku či jinou blízkou ženu moderní vůní Bruno Banani Absolute Woman!

Parfémovaná voda versus toaletní voda Absolute Woman

Parfémovaná voda (Eau de Parfum) Absolute Woman je svým obsahem 8–15 % parfémové kompozice v koncentrovaném lihu silnější než toaletní voda (Eau de Toilette, 4–8 %) Absolute Woman. Parfémované vody jsou spíše vhodné pro společenské, večerní využití, zatímco toaletní vody vás doprovodí hlavně přes den, do zaměstnání, při sportu i dalších aktivitách. Nic však není striktní, při rozhodování se řiďte intuicí. Parfémy Bruno Banani Absolute Woman, ať už toaletní, nebo parfémovanou vodu, nanášejte na takzvané termobody pokožky, kde zásluhou proudící krve vyniknou nejlépe a nejdéle. Po několika hodinách vonný nástřik obnovte. U parfémované vody na to pro její intenzitu nemusíte myslet tak často jako u toaletní vody.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest