Nastavení filtrů
Pohlaví Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Přírodní
Cruelty free

Balzámy na rty

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Balzámy na rty

Získejte dokonalé rty, které budou vybízet k polibkům. Krásné, hebké a hydratované rty jsou konečně na dosah díky naší nepřeberné nabídce balzámů, z nichž si vybere opravdu každý. Víte, že pleť v oblasti rtů je extrémně tenká, a proto si zaslouží speciální péči? Od toho jsou tu balzámy na rty. Tyto přípravky dokážou efektivně bojovat proti vysoušení a dodávají rtům naprosto neodolatelný vzhled.

Multifunkční balzámy na rty

Nejčastějšími účinky balzámů na rty jsou dlouhotrvající hydratace a důkladná výživa. Některé balzámy mají ale i ochrannou funkci a díky UV filtru rty chrání před slunečním zářením. Nejčastěji mají formu praktické tyčinky, kterou můžete mít neustále u sebe, některé z nich se pyšní i lahodnou chutí. Chcete-li své rty zvýraznit, sáhněte po balzámu na rty s barevným zabarvením nebo leskem. Vyberte si pro své rty ideální péči!

Tajemství krásných rtů odhaleno

Jak by měl vypadat zkrášlující rituál pro vaše rty? Nejdříve ze všeho je pečlivě odličte, a to buď odličovacím ubrouskem, nebo čisticím mlékem. V dalším kroku dopřejte rtům jemný peeling, který pokožku rtů perfektně vyhladí. Po peelingu vždy naneste vyživující nebo hydratační balzám na rty. A když se chystáte ven, rozhodně zvolte balzám s ochranným faktorem, a chraňte tak své rty před UV zářením a dalšími škodlivými vlivy.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest