Aigner X - Limited Toaletní voda 125 ml

1x

Popis produktu

Toaletní voda Aigner X Limited je takzvaná unisex či partnerská vůně. Obsahuje totiž složky lahodící ženskému i mužskému čichu, konkrétně pořádnou porci citrusů a bílých květů na dřevitém základu. Pokud vám bude vyhovovat, vystačíte v domácnosti s jedinou lahvičkou, kterou může používat pubertální syn i jeho maminka. Vyzkoušejte Aigner X Limited – legendární toaletní vodu pro dámy i pány, světoznámou už od roku 1997.

Lákavý citrusový doplněk pro oba

Unisex parfém Aigner X Limited je svěží mix složený z vůní amalfi citronu, jasmínu, pomeranče, pačuli, santalového dřeva a růže. Individuální vyznění vůně Aigner X Limited se ovšem může odlišovat podle aktuální stravy, doby nanášení, vlhkosti vzduchu i teploty. Toužíte-li po čistém působení toaletní vody, nenarušujte ji aromatickými pochutinami (česnekem, cibulí, červeným masem a podobně). Preferujte spíše odlehčenou stravu s dostatkem tekutin.

Od proslulé značky Etienne Aigner

Toaletní voda Aigner X Limited pochází z dílny značky, kterou založil Etienne Aigner (1904–2000). Proslavily ji propracované kožené kabelky v typické tmavě červené barvě, ale také šperky, oděvy, šátky, brýle, hodinky a unikátní parfémy, často založené na kožených, dřevitých a citrusových tónech. Ty se zde začaly vyrábět roku 1975 a dnes už jich jsou desítky. Dopřejte si od této značky například osvědčenou unisex vůni X Limited s extra dlouhou životností!

Hodnocení 4.0
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 1hodnocení uživatelů

Recenze 1x

marcela

kdysi, tak před 17 lety mi voněla, svěží záležitost..

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: