Trussardi The Black Rose Parfémované vody

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfémovaná voda Trussardi The Black Rose je luxusní vůně pro muže i ženy, kterou vytvořil roku 2017 parfémář Pierre-Constantin Guéros. Zakládá se na akordech tajemné orientální růže, jejíž vůně vás na vlně emocí přenese do dějiště Pohádek z tisíce a jedné noci. Elegantní hnědá lahvička se zajisté stane ozdobou vašeho toaletního stolku. Nechte se zlákat moderním pojetím omamných vůní typických pro východní kulturu, kde se nespěchá a rodinná sounáležitost je nade vše.

Vůně orientální růže pro oba

Unisex parfém Trussardi The Black Rose definuje taifská růže, vzácná květina ze Saúdské Arábie s množstvím okvětních lístků. Naleznete ji v srdci vůně, poté, až vás k ní dovedou počáteční akordy růžového pepře. Základní nótu parfémované vody vytváří hřejivé akordy jantarové pryskyřice, vanilky, pačuli a pižma.

Značka s více než 100letou historií

Italská rodinná značka Trussardi je na trhu už více než celé století. Na jejích výrobcích najdete obrázek chrta, symbolizujícího hbitost a energii. Parfémy Trussardi nikdy nejsou módními výstřelky. Značka k nim vždy přidá něco svého a nadčasového, například zvláštní pojetí orientálních vůní či kůži prolínající se s akordy vzácného dřeva. Vůně Trussardi proto oslovují nekonvenční uživatele a názorové vůdce, kteří se nebojí vystoupit z davu. Právě taková je i parfémovaná voda Trussardi The Black Rose, přitažlivý vonný doplněk pro odvážné muže i ženy.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 5.0

(hodnoceno 1x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest