Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Classic
Cena
-

Travalo Classic

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Travalo Classic

Jak mít oblíbený parfém stále po ruce, když jeho flakon rozhodně neváží jako pírko, případně by se v zavazadle mohl poškodit…? Řešením je elegantní plnitelný flakon na parfém, který s sebou můžete vzít kamkoli: v kabelce do kanceláře, v kufru na dovolenou, v příruční tašce na palubu letadla i v kapse na procházku či nákupy. Pomůcka s obsahem několika mililitrů vystačí až na několik desítek použití.

Travalo Classic: řada důmyslných plnitelných flakonů na parfém

V tomto sortimentu vysoce boduje značka Travalo Classic. Z řady jejích cestovních flakonků, které snad nejvíce ze všeho připomínají rtěnku, si vybere kdokoli. Lehoučký a odolný plnitelný flakon na parfém Travalo Classic je pro svůj vytříbený styl také výtečným tipem na dárek. U žen nejvíce frčí růžový, zlatý, stříbrný, ale i pink nebo červený odstín. Černý nebo titanium flakon vyhovuje i mužům. Neváhejte: u máločeho se praktičnost tak snoubí s půvabným designem, jako u plnitelných flakonků Travalo Classic od britské společnosti Aydya.

Obsluha cestovního parfému Travalo Classic je zábava!

Nebojte se, nečeká vás žádné obtížné přečerpávání ani riziko vyplýtvání cenné vonné tekutiny. Rozprašovač Travalo Classic naplníte parfémem v řádu sekund. Nejdříve odejměte rozprašovací čepičku parfému, jímž chcete flakonek naplnit. Poté Travalo Classic nasaďte na její místo na hadičku a pumpujte s ním, než se celý naplní. Hotovo – nyní už stačí cestovní flakonek popadnout a vydat se dobývat svět. S tímto nenápadným vonným společníkem budete zase o několik krůčků blíže svým snům.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest