Thalgo

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Thalgo

V dokonalé symbióze s přírodou vznikla před více než 50 lety francouzská mořská kosmetika Thalgo, jejíž vizí je nabízet co nejúčinnější kosmetiku z přírodních zdrojů. A jak se vůbec zrodil nápad nabízet kosmetiku zrozenou z oceánů? V roce 1964 doktor farmacie André Bouclet založil laboratoř, která se specializovala na léčbu pomocí mořských řas. Odtud byl jen krůček k přírodní mořské kosmetice.

Thalgo: Kosmetika zrozená z oceánů

Značka Thalgo se zavázala chránit udržení biodiversity moří a jejich bohatství. Mořské řasy sbírá zodpovědně a minimalizuje svou ekologickou stopu tím, že pro design svých produktů vybírá materiály s minimálním dopadem na životní prostředí.

Pro umocnění přirozené krásy

Produkty značky Thalgo podporují přirozenou krásu. Neobsahují složky živočišného původu, parabeny, minerální oleje, geneticky modifikované suroviny a nejsou testované na zvířatech. Původ a kvalita surovin je velmi přísně kontrolovaná a před uvedením na trh je každý produkt testovaný. V současné době je aktivní mořská kosmetika Thalgo zastoupená v zemích po celém světě. Vybrat si můžete z široké nabídky krémů, sér, tělových peelingů, tělových mlék a dalších luxusních přírodních produktů.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest