Strep

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Strep

Tajemstvím obliby depilační kosmetiky Strep jsou přírodní výtažky, které poskytují pokožce během pěti až desetiminutové depilace zklidnění a zvláčnění. Pomáhají také udržet její přirozenou rovnováhu.

Strep: Ať je depilace celého těla v pohodě

Tradiční značka Strep se specializuje na snadno použitelná a účinná řešení pro odstraňování chloupků z celého těla, včetně obličeje a oblasti bikin. I při domácím depilování s ní dosáhnete výsledků jako v kosmetickém salonu. Značka Strep spadá pod silnou řeckou společnost SARANTIS Group, stejně jako značky Astrid, Indulona, B.U, Bioten, C.THRU, Sahara, Neutrogena, JS Baby a mnoho dalších.

V péči značky Strep je dobře i nejcitlivější pokožce

Mezi nejprodávanější produkty značky Strep patří depilační krém pro citlivou pleť oblasti obličeje a bikin, depilační pásky na obličej a citlivé oblasti, depilační pásky na tělo nebo depilační krém s olejem z kamélie. Mimořádně jemný depilační krém Strep Opilca Hair Removal Cream Face And Bikini obsahuje výtažek z měsíčku lékařského a vilínu. Pokud se nehodláte drásat žiletkou, vyzkoušejte elegantní způsob odstranění chloupků z obličeje a citlivých oblastí depilačními páskami Strep Sugaring Wax Strips Face And Sensitive Areas. Obsažená cukrová třtina a včelí vosk vás zbaví chloupků i s kořínky a pokožku zanechají jemnou, hladkou až po čtyři týdny. Při pravidelném používání vám navíc další chloupky porostou tenčí a slabší. To je tip, co říkáte!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest