STR8

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce STR8

Red Code, On the Edge, Hero, Rebel… Tak zní názvy nejoblíbenějších toaletních vod, sprchových gelů, vod po holení a dalších kosmetických produktů pro opravdové muže, které na trh přináší řecká značka STR8. Maskulinní vůně STR8 vám dodají novou energii, optimismus a sex-appeal. Hodí se k především k dennímu nošení, ale ve vyšší koncentraci si je můžete vzít i na večerní akce. Kosmetika STR8 je dobrý tip pro mladíky i zralé muže, jimž není lhostejný zevnějšek, a svěží vůně považují za každodenní samozřejmost.

STR8: Žádaná značka pánské kosmetiky

Značka STR8 nabízí v České republice své pánské parfémy a kosmetiku od roku 2002. Vůně určené sebevědomým mužům, kteří chtějí vždy žít naplno a po svém, zde rychle získaly popularitu. Zajímavé parfémy STR8 jsou balené v kovových plechovkách, které ukrývají převážně kořeněné a energické vůně. Najdete však mezi nimi i lehčí, svěží kompozice určené k běžnému dennímu nošení. Design kosmetiky STR8 inspiruje automobilový průmysl a značky silných vozů. Vyberte si charismatické a cenově dostupné vůně značky STR8!

Toaletní voda STR8 Red Code a další tipy

Mužnost se ukrývá i za každým detailem toaletní vody STR8 Red Code. Vonná kompozice pro muže bez hranic vstoupila na trh v roce 2015. Dřevitě-ovocná vůně je nabitá energií a její přitažlivé aroma nenechá žádnou ženu chladnou. Svůj předobraz našla v červené barvě, která je synonymem temperamentu a vášně. STR8 Red Code prostě zná kód od ženských srdcí… Sportovně založené muže zase osloví toaletní voda STR8 On the Edge z roku 2002. „Používám ji už delší dobu a jak já, tak mé okolí je spokojeno,“ uvedl v recenzi pan Jan. Vavříny sbírá i cypřišová vůně pro muže STR8 Hero (2017). Například: „Za super cenu velmi slušná kvalita, a ta vůně je boží…“ „Opravdu příjemná a sexy.“ „Jedna z nejlepších od STR8.“ Hrdina se ukrývá v každém muži, jen to dát najevo! Kosmetika značky STR8 vám v tom výrazně pomůže.