Sisley Eau du Soir

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Sisley Eau du Soir

Francouzský parfém Sisley Eau du Soir, který si původně užívala pouze hraběnka Isabelle d'Ornano, se poprvé objevil na světových trzích v roce 1999 a od té doby představuje výjimečnost ve světě vůní. Přesto je dnes vonná a kosmetická řada Sisley Eau du Soir dostupná každé zájemkyni. Jedna z našich zákaznic uvedla: „Krásná až nadpozemská vůně. I když máte voňavek víc a střídáte je dle příležitostí… tahle je TOP!“

Sisley Eau du Soir: silná a nadčasová vůně pro sebevědomou ženu

Vyzkoušíte i vy tento skvost mezi parfémy? Noblesní a nezaměnitelnou vůni parfému Sisley Eau du Soir ovšem doporučujeme sdílet jen s vyvolenými… Vonná kompozice startuje osvěžujícím pomerančem a grapefruitem. Poté vaše čichové buňky osloví srdce s aromaty pačuli, labdana, pepře, konvalinky, jasmínu, ylang-ylangu, dubového mechu, karafiátu, šeříku, jalovce a irisu. Trvanlivý základ tvoří ambra a pižmo. Užívejte si báječnou vonnou cestu Sisley Eau du Soir od citrusů přes jasmín k ambře a pižmu, kdykoli po ní zatoužíte! Určitě budete nadšena z dlouhé výdrže parfémované vody i z pozornosti, kterou vám přinese.

Udělejte si ještě větší radost – dárkovou kazetou Sisley Eau du Soir

Řada Sisley Eau du Soir nabízí také elegantní dárkové kazety, které obsahují parfémovanou vodu a tělový krém, aby se účinek vůně ještě umocnil. Výběr je široký: ať už preferujete větší nebo menší velikosti produktů z řady Sisley Eau du Soir, přizpůsobí se vašim individuálním potřebám a požadavkům.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest