Salvador Dali Eau de Rubylips

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Salvador Dali Eau de Rubylips

S mimořádně svěží, příjemnou vůní Salvador Dali Eau de Rubylips (2005) budete mít u vašeho okolí vždy úspěch! Její láskyplné vyznění, skvělé do prosluněných dní, podporuje i netradiční flakonek posetý polibky. Vonné dílo Eau de Rubylips, které se zde uchází o vaši pozornost, dokonale odráží uměleckého ducha Salvadora Dalího.

Salvador Dali Eau de Rubylips: populární letní pohodová vůně

Tajemstvím dámské vonné kompozice Salvador Dali Eau de Rubylips je grapefruit, konvalinka, květ bavlníku, magnolie, zimolez, ananas, cedrové dřevo, ambra a pižmo. Toaletní voda bývá dostupná i v dárkovém setu s parfémovaným tělovým mlékem.

Tipy k použití toaletní vody Salvador Dali Eau de Rubylips

Na tomto produktu vás nadchne univerzalita. Toaletní vodu Salvador Dali Eau de Rubylips lze použít celoročně, přes den do práce i večer do společnosti. Hodí se pro mladou dívku i zralejší ženu. Je velmi pravděpodobné, že se s ní trefíte i jako s dárkem. Vždyť která žena by pohrdla optimistickou vůní svádějící k polibkům…! Pro prodloužení trvanlivosti toaletní vody Salvador Dali Eau de Rubylips využijte k aplikaci prokrvená místa pokožky, která předtím promažete neutrální mastí, například kokosovým olejem. Kromě běžných (zápěstí, dekolt…) vsaďte i na méně tradiční, ale o to rafinovanější „signalizační body“, například podkolenní jamky či kotníky.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest