Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
Cena
-

Rihanna

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Rihanna

Téměř každá žena, dívka i slečna bezpochyby zná světově známé hity popové zpěvačky Rihanny. Rihanna však nezásobuje své věrné fanoušky pouze rytmickou a líbivou hudbou, ale také vůněmi sladkých a ovocných tónů. Vybírat si můžete hned z celé škály vonných kompozic, které rozzáří a zpříjemní váš den. Parfémované vody značky Rihanna se mohou kromě okouzlujících vonných skladem pyšnit také nádhernými a stylovými flakonky. Svůdné, ženské a smyslné parfémy Rihanna jsou navrženy zejména pro mladé rebelky, které se nebojí odvázat.

První vůně Rihanna

Zpěvačka Rihanna má na svém kontě již celou řadu úspěšných hudebních skladeb. Proslavila se ovšem především hity Umbrella a Diamonds. V roce 2011 však zpěvačka Rihanna uvedla na trh svůj vůbec první parfém a rázem tak stoupla na žebříčku oblíbenosti svých obdivovatelek ještě o něco výš. První parfém nese název Rihanna Reb'l Fleur . Odvážné a sexy tóny tohoto parfému si rázem získaly srdce miliony fanynek po celém světě. I v současnosti sklízí vůně značky Rihanna velký úspěch. Tato zpěvačka z Barbadosu je zkrátka nejen neskutečně krásná, ale také i všestranně nadaná a talentovaná.

Vonné skladby od Rihanny

Sama Rihanna o svých vůních říká: „Základním elementem mých parfémů jsou romantické a ženské složky, které se rozplývají do vzdorných až bouřlivých tónů a kompozic. Tato dualita se zároveň odráží také v její hudbě a životním stylu. Jedinečné vůně Rihanna jsou tedy jako stvořené pro nespoutané bohyně, které chtějí podtrhnout svoji ženskost. Současně vůně od Rihanny dokáží dokonale upoutat mužské smysly. Vůně Rihanna jsou typické především svými ovocně-květinovými tóny a okouzlujícími flakonky, jež se na koupelnové poličce budou perfektně vyjímat. Mile vás zaručeně překvapí i příznivé ceny všech nabízených vůní.

A co vy? Jakou vůni značky Rihanna byste si ráda přídila?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest