Revlon Professional Equave

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Revlon Professional Equave

I vaše děti se mohou připojit k vyznavačům legendární a stále IN značky Revlon Professional, s kořeny ve 30. letech 20. století. Je zde pro ně řada vlasové péče Revlon Professional Equave.

Revlon Professional Equave: aby bylo mytí dětských vlásků zábavné

Holky i kluky už od tří let věku nadchne dětský šampon 2v1 Revlon Professional Equave s vůní zeleného jablka. Za účelem snadnějšího rozčesávání zejména dlouhých holčičích vlasů použijte hydratační kondicionér Revlon Equave Kids Princess Look. Pečující, bezoplachový přípravek s heřmánkem a rozmarýnem vaší malé princezně zalichotí i růžovým designem s korunkou.

Zapátrejte u značky Revlon Professional ještě více

Značka Revlon Professional zásobuje trh moderní vlasovou kosmetikou včetně barvicí a stylingové. Najdete u ní široký sortiment pečujících přípravků, šamponů i barev, díky nimž docílíte vitálních vlasů a originálního účesu v souladu se svou osobností. Přízni se těší například vlasová řada Revlon Professional Uniq One. Frčí i lak na vlasy s flexibilní fixací Revlon ProYou Volume, který dodává účesu přirozený vzhled, lesk i objem, nezatěžuje a nemastí vlasy. Objemový sprej Revlon Style Masters Elevator nadzvedne vlasy od kořínků a udrží šarmantní účes po celý den.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest