RefectoCil

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce RefectoCil

Hledáte spolehlivou barvu na řasy a obočí? Vyzkoušejte značku RefectoCil, mezinárodně uznávanou už po generace. Dnes ji zastřešuje společnost GW Cosmetics, která vyvíjí vlasovou, obličejovou a tělovou kosmetiku ve svých moderních laboratořích v Leopoldsdorfu u Vídně. Díky široké škále profesionálních barev RefectoCil se budete z perfektně nabarvených řas a obočí těšit až 6 týdnů. Osvědčená kosmetika RefectoCil vám pomůže zvednout sebevědomí a otevřít nové možnosti ve všech oblastech života.

RefectoCil: Proslavené barvy na řasy a obočí

Kořeny značky RefectoCil sahají k roku 1930, kdy Josef a Angela Gschwentnerovi založili ve Vídni vlastní kadeřnictví. Zde začali vyrábět unikátní barvicí produkty a vlasovou kosmetiku. Nejdříve pro vlastní potřebu, pak i pro další salony. Jakmile se jejich podnikání rozšířilo, vznikla firma Gschwentner Haarkosmetik a posléze i značka RefectoCil, která pronikla do celého světa. Zákazníci na ní oceňují komplexní přístup k barvení řas a obočí, rychlé a bezpečné použití i šetrnost k citlivým očím. V současnosti je RefectoCil vlajkovou lodí firmy GW Cosmetics.

Jak docílit svůdných očí s produkty RefectoCil

Základním produktem značky RefectoCil je barva na řasy a obočí Eyelash And Eyebrow Tint. Může být černá, grafitová, modročerná, hnědá či světle hnědá. Intenzivní barevné pigmenty vám zaručí jiskrný pohled na celé týdny a 15ml tuba vystačí až na 30 použití. Aplikace je snadná a nezabere více než několik minut. Výrobek nezpůsobuje alergie. Před samotným procesem barvení řas a obočí je třeba použít odličovací přípravek Eye Make-up Remover. Pomocnými produkty jsou ochranné papírky Eye Protection Papers, ochranný krém Skin Protection Cream Tube a Oxidant liquid (případně Oxidant Cream). Pokud se barva dostane na pokožku, použijte rychlý odstraňovač Tint Remover. K dispozici je i profesionální příslušenství – tyčinky, rovné či zkosené štětečky. Na závěr si dopřejte RefectoCil gel pro upravené obočí a řasy, který jim kdykoli během dne dodá žádoucí tvar, lesk, pružnost a nanesené barvě delší trvanlivost.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest