Pupa Vamp!

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Pupa Vamp!

Smyslná, sexy, provokativní až nebezpečná… Taková je žena vamp. Jak si k této image dopomoci? Sáhněte po slavné italské řasence Pupa Vamp! Vaše řasy prodlouží a zahustí tak, že budou vypadat jako umělé. Vězte – pak vám, i díky zvýšenému sebevědomí, nikdo neodolá.

Útočí na vás legendární řasenka Pupa Vamp!

Řasenka Pupa Vamp! zajišťuje velmi svůdné nalíčení s dojmem umělých řas. Nadchne vás její zvlněný kartáček s extra hustými štětinkami, sytá barva v příjemné krémové textuře i složení bez parabenů, které snesou také citlivé oči. Řasenka je otestovaná i pro nositelky kontaktních čoček. Můžete si vybrat rovněž luxusní dárkovou kazetu Pupa Vamp! Podle typu je v ní řasenka doplněna odličovačem nebo tužkou na oči i kosmetickou taštičkou v různých vzorech.

Vyzkoušejte i další hravá líčidla Pupa

Dekorativní kosmetika Pupa vyniká pestrostí, jedinečným designem i neustálými novinkami. Značku charakterizuje červená barva, symbol vášně, vitality a energie. Všechny její produkty se neustále vyvíjejí, aby mohly přinášet uživatelkám z více než 70 zemí celého světa kosmetickou péči nejvyšší jakosti i atraktivity. Řasenka Pupa Vamp! je jednoznačnou favoritkou, na odbyt jde však i profesionální dekorativní kazeta Pupa Pupart S pro líčení očí, rtů a obličeje. Zahrnuje moderní korektory, tvářenky, hedvábné kompaktní stíny, rtěnky s třpytivými finiši i matem a do dálky zářící lesky na rty. Využijte přednosti rychlého objednání kosmetiky Pupa z našich stránek.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest