Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Objem
-

Pouzdra na dudlíky

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Pouzdra na dudlíky

Dudlíky jsou pro mnoho dětí nezbytnými potřebami pro uklidnění a rychlejší usnutí, ale jejich ztráta nebo ušpinění může být velkým problémem pro rodiče. Proto je skvělým řešením pouzdro na dudlík. Vždy vám umožní mít drahocenný dudlík po ruce, připravený na své kouzelnické úkoly!

Šikovný pomocník i módní doplněk miminka

Moderní pouzdra na dudlík mají praktické úchyty, které je umožňují přichytit ke kočárku, autosedačce nebo pásku od kalhot. Především ale hygienicky uchovávají dudlík, což je pro děti velmi důležité. Pouzdro z naší nabídky je vyrobeno z bezpečných materiálů a neobsahuje BPA, takže si rodiče nemusí dělat starosti o zdraví svého dítěte. Snadno se také čistí, a to rodiče s malými dětmi uvítají dvojnásobně. A co více, je vhodné pro děti už od narození. Pěkné pouzdro na dudlík se tedy může stát dárečkem pro miminko, které jdete poprvé navštívit.

Správná údržba pouzdra na dudlík je šetrná

Praktické pouzdro na dudlík je určitým symbolem lásky a ochrany, kterou chcete svému děťátku vždy poskytovat. Určitě si ho pořiďte pro klid v duši při každodenním používání dudlíků. Nezapomeňte však, že pouzdro na dudlík není vhodné dávat do myčky na nádobí nebo sterilizátoru, ani vyvařovat. Jednoduše, potřebuje něžnou péči, aby mohlo ve vaší rodině sloužit dlouho a spolehlivě.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest