PIZ BUIN

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce PIZ BUIN

Máte rádi slunce? Pak jste na správné adrese. Švýcarská značka PIZ BUIN je totiž světově uznávaným specialistou na opalovací kosmetiku, a to už více než 70 let. PIZ BUIN v 60. letech minulého století jako jedna z prvních značek ve svých opalovacích krémech použila ochranný SPF faktor a zavedla i spoustu dalších inovací, bez nichž si dnes sluneční kosmetiku nedovedeme představit. Třeba voděodolné krémy na opalování již v roce 1974. Opalovací přípravky PIZ BUIN najdete všude, kde pálí slunce. Ať už ležíte na pláži, šplháte po horách, nebo jen tak chodíte po městě… Získejte s kosmetikou PIZ BUIN perfektní bronzový odstín a zároveň i efektivní ochranu před sluncem. PIZ BUIN je zkrátka luxusní opalovací kosmetika pro každého, kdo si chce užívat život na slunci.

Jednoho parného odpoledne při výstupu na Piz Buin

Za vznikem slavné opalovací kosmetiky patří jeden letní výšlap na horu jménem Piz Buin, která leží na hranici Švýcarska a Rakouska. V roce 1938 žádná ochrana před sluncem prakticky neexistovala, a na to šeredně doplatil Franz Greider, mladý horolezec a student chemie v jedné osobě. Nepříjemně spálená pokožka ho vedla k tomu, aby o několik let později vyvinul ochranný opalovací krém pro všechny horolezce. Jmenoval se Gletscher Creme a značka sluneční kosmetiky nesla výmluvný název PIZ BUIN. S vývojem opalovacích přípravků Franzovi pomáhala jeho žena Marga, vyškolená kosmetička, a společné znalosti z chemie a kosmetiky daly vzniknout spoustě vysoce kvalitních opalovacích krémů, mlék, sprejů, fluidů a dalších produktů.

PIZ BUIN: Sluneční ochrana bez kompromisů

V pestré nabídce opalovacích přípravků PIZ BUIN si vybere opravdu každý. Toužíte-li rychle po dokonale bronzovém odstínu, ale stále velmi efektivní ochraně, sáhněte po přípravcích Tan Intensifier nebo Tan & Protect. Citlivá pleť si oblíbí řadu PIZ BUIN Allergy, která účinně posiluje odolnost pokožky. Okamžitý skvělý vzhled vaší pokožce dodají přípravky Instant Glow díky rozjasňujícím mikročásticím. A perfektní letní osvěžení zase nabízí PIZ BUIN Protect & Cool, chladivá pěna s lehkou texturou a účinnou ochrannou. Jestli vás to neodbytně táhne do hor, jednoznačně si zamilujete horské opalovací krémy Mountain. Opalujte se s PIZ BUIN bezpečně a získejte bronzový odstín pokožky, který vaše okolí vždy inspiruje k otázce: „Kde jsi byl na dovolené?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest