Perspirex

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Perspirex

Někdy může mít dobrý antiperspirant až osudový význam! Nenechte si ujít nebo zkazit důležité okamžiky vašeho života. Poznejte značku Perspirex s řadou vysoce účinných antiperspirantů speciálně vyvinutých pro ty, kteří potřebují extra ochranu proti pocení a tělesnému pachu.

Pokud se pro ni rozhodnete, získáte pečující přípravek s klinicky ověřeným účinkem, který poskytuje silnou a dlouhodobou ochranu. Perspirex už nadchl miliony lidí na celém světě. Připojte se k nim i vy.

Perspirex: Účinné řešení pro každého, kdo trpí nadměrným pocením

Claus Riemann vyvinul Perspirex v roce 1979 pro svou sestru Bodil, kterou trápilo nadměrné pocení nohou. To byl zrod jednoho nejúčinnějších a nejtrvanlivějších antiperspirantů na trhu. Perspirex od té doby vyspěl ve značku s vysokým objemem prodeje ve více než 30 zemích po celém světě. Antiperspirant Perspirex skutečně zajistí účinnost až po dobu 5 dnů.

Aplikujte ho na čistou neporušenou pokožku podpaží na noc, kdy jsou potní žlázy málo aktivní. Ráno místo aplikace omyjte vodou a mýdlem a ničeho se neobávejte – efekt přetrvá i po sprše. Můžete použít i svůj oblíbený deodorant a parfém.

Tajemstvím efektu Perspirexu je vytvoření dočasné gelové zátky, která se do 3 až 5 dnů rozptýlí s přirozeným odlupováním odumřelých kožních buněk. Aktivní systém péče o pokožku Perspirexu přitom zabraňuje podráždění, což je právě to, co značku odlišuje od konkurence (s dráždivými antiperspiranty).

Značka doslova mění životy k lepšímu. Který její antiperspirant si vyberete?

I v nejstresovějších situacích získáte spolehlivou ochranu proti potu a zápachu díky Perspirexu Strong. Jediná aplikace se postará o maximální suchost až na 5 dní. Žádaný je také Perspirex Original, fungující 3 až 5 dnů, nebo Perspirex Comfort s ochranou na 2 až 3 dny.

„Když zmizel pot a stopy potu, začal jsem se mezi zákazníky cítit bezpečněji a uvolněněji,“ přiblížil Jose Luis, návrhář a prodejce nábytku. „A to mi usnadnilo práci. Není přehnané říci, že mi Perspirex změnil život!“

Cristina zase nechtěla mít potem zkažený svůj svatební den. Uvedla: „Hledala jsem řešení na sociálních sítích a téměř každý, s kým jsem mluvila, mi doporučil Perspirex. A opravdu fungoval. Ve vypjatých situacích ho používám i nadále.“

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest