Nastavení filtrů
Pohlaví Značka
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T V W X Z
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Druh vůně
orientálně-květinová  (1168) chyprově-dřevitá  (8) dřevitě-kořeněná  (199) orientálně-vanilková  (325) květinově-ovocná  (1089) orientálně-kořeněná  (142) květinová  (730) květinově-dřevitě-pižmová  (496) květinově-ovocně-gurmánská  (301) citrusově-aromatická  (118) kožená  (120) květinově-zelená  (79) orientální  (54) dřevitě-aromatická  (331) chyprová  (36) aromaticko-kořeněná  (33) aromaticko-fougerová  (77) orientálně-dřevitá  (367) orientálně-fougerová  (28) dřevitě-květinově-pižmová  (73) květinově-akvatická  (46) aromaticko-ovocná  (12) květinově-aldehydová  (98) dřevitě-akvatická  (16) chyprově-květinová  (378) citrusová  (43) aromatická  (19) chyprově-ovocná  (102) aromaticko-akvatická  (10) aromaticko-zelená  (9) dřevitá  (96) květinově-dřevitá  (58) ovocně-květinová  (19) aromaticko-dřevitá  (8) dřevitě-květinová  (8) ovocně-květinově-pižmová  (13) dřevitě-ovocná  (10) květinově-citrusová  (5) dřevitě-citrusová  (2) orientálně-gurmánská  (1) ovocná  (21) citrusově-květinově-pižmová  (17) květinově-orientální  (1) ambrově-vanilková  (93) ambrově-květinová  (437) ambrově-dřevitá  (74) ambrově-fougerová  (15) ambrová  (60) ambrově-kořeněná  (59) citrusově-dřevitá  (14) gurmánská  (9) květinově-kořeněná  (4) kořeněná  (3) orientálně-ambrová  (1) květinově-chyprová  (5) dřevitě-fougerová  (20) fougerově-kožená  (3) ambrově-dřevitě-květinová  (7) květinově-ambrová  (7) květinově-chyprově-pižmová  (4) ovocně-gurmánská  (4) květinově-pižmová  (4)
Dominantní složka
Plnitelný

Parfémované vody

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Parfémované vody

Parfémovaná voda je přepych, který si může dopřát kdokoli. Okouzlující a svůdná vůně linoucí se z nádherného flakonku povýší vaše všední dny na sváteční a zvýší vám sebevědomí. Pozitivní změny pak zaznamenáte ve všech oblastech života. Dolaďte svůj styl pomocí pečlivě vybrané parfémované vody!

Parfémovaná voda pro každou příležitost

Parfémovaná voda (Eau de Parfum) obsahuje 8–15 % parfémové kompozice v koncentrovaném lihu a je silnější než toaletní voda (Eau de Toilette, 4–8 %). Parfémované vody jsou ideální pro večerní využití, zatímco toaletní vody se nosí zejména přes den. Ostré hranice však neexistují, vše záleží na vaší intuici. Parfémy nanášejte na prokrvená místa pokožky, na oblečení i do vlasů. Aplikaci zopakujte zhruba po 5 hodinách.

Dámské, pánské a unisex parfémované vody jsou tradičně populárními vánočními nebo narozeninovými dárky. Potěšte své rodinné příslušníky, přátele či kolegy voňavou pozorností v podobě parfémované vody. Dáte tím najevo, že se obdarovanému snažíte přiblížit, více ho poznat a dotknout se jeho citů.

Jakou vůni vybrat?

Při výběru vám mohou napovědět i recenze parfémů, které věrně odrážejí zkušenosti uživatelů. Hlavní pravidlo vychází z toho, že v létě jsou pro ženy i muže nejlepší parfémované vody květinové a citrusové, v zimě těžší orientální a kořeněné.

U nás najdete nejslavnější parfémy světa i netrpělivě očekávané parfémové novinky. Vedeme uznávané značky Versace, Karl Lagerfeld, Lanvin, Dolce&Gabbana, Chloé, DKNY, Lancome, Chanel, Dior, Calvin Klein a řadu dalších.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest