Old Spice Original Vody po holení pro muže

Popis produktu

Legendární pánská vonná a kosmetická řada Old Spice Original osloví každého, kdo vyznává pravé hodnoty, eleganci a silný osobní styl. Ať už jste dobrodruh nebo prostě jen milovník jedinečných vůní, nechte se unést silným příběhem Old Spice Original. Ponořte se do světa dobrodružství a mužnosti a objevte sílu této generacemi prověřené vůně.

Old Spice Original: vůně nesoucí dávnou tradici mužnosti a elegance

Přeneste se do roku 1938 s ikonickou vůní Old Spice Original, kterou vytvořil parfémář Albert Hauck. Její nostalgické složení se skořicí, karafiátem a pižmem přináší atmosféru časů, kdy otcové, dědové a pradědové dnešních spotřebitelů běžně navštěvovali tradiční holičství a prožívali tam důležitá osobní setkání. Tato klasická a nadčasová pánská vůně má však co říci i současným generacím. V rámci oblíbené řady Old Spice Original je v současnosti na trhu toaletní voda, deodorant v podobě deosticku bez obsahu hliníku, deospray, voda po holení či sprchový gel. Můžete tak získat kompletní sérii základní pánské kosmetiky, propojenou shodnou, velmi příjemnou a trvanlivou vůní. Produkty Old Spice Original vás doprovodí v každodenním životě, ale jsou také skvělou volbou pro zvláštní příležitosti.

Kdy použít toaletní vodu, a kdy deostick Old Spice Original?

Toaletní voda Old Spice Original se hodí pro speciální příležitosti a pro pocit elegance, zatímco deostick Old Spice Original je vhodný pro denní použití a poskytuje kontrolu nad potem a zápachem. Můžete je kombinovat nebo aplikovat samostatně – podle svých preferencí a potřeb.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.9

(hodnoceno 6x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 2x recenze zákazníků

Recenze 2x


Recenze nakupujícího - Heureka.cz

  • Dlouha výdrž,manzelovo již dlouho oblíbená
Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Tato kořeněná vůně se mi líbí. Je to zase něco jiného.

Ed Morell
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Kvalita výrobků je po letech stále dostačující, nemám co bych jako pozdější uživatel vody po holení Old spice mohl vytknout.

  • Jde o stále slušnou vodu po holení, sice byl v minulosti širší sortiment tohoto produktu, ale to se bavíme o době minulé. Škoda, že se nedá sehnat mýdlo, krém na holení nebo šampon.Jinak jsem a výrobkem spokojený.
  • Kvalita asi byla v minulosti lepší, vzpomínám si, když táta používal v 80.letech jejich toaletní vodu, to voněla úžasně celá koupelna.

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest