Nastavení filtrů
Pohlaví
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Přírodní
Cruelty free

Oční stíny

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Oční stíny

Oční stíny neobyčejně zdůrazní vaše přednosti. Rozzáří pohled, zvýrazní oči a přitáhne k nim žádoucí pozornost. Je fascinující, kolik očních stínů existuje: světlé, tělové, výrazné, matné, třpytivé, kompaktní, sypké, pěnové, gelové, tužkové… Nejlepší je mít doma všechny možné odstíny a kombinovat je podle svého typu, stylu, outfitu, příležitosti, roční doby i momentální nálady.

Vyberte si ideální barvu očních stínů

Neutrální oční stíny jako hnědé a béžové vám umožní přirozené nalíčení. Syté barvy, například zářivě modrá či fialová, se postarají o extravagantní večerní nalíčení. Lepší přilnavost líčidel vám zajistí podkladová báze pro dlouhotrvající vzhled očních stínů.

Nejoblíbenější oční stíny

Pro kouřové líčení jsou ideální paletky očních stínů, které spolu dobře ladí. Náročné uživatelky jistě ocení velké sady očních stínů. Z produktů dekorativní kosmetiky rozvíjejí fantazii snad nejvíce a dokážete s nimi opravdová kouzla. Díky neustále vylepšovaným líčidlům můžete mít svůdné a dokonalé oči během chvilky. Mezi populární značky očních stínů patří Max Factor, Rimmel London, Gabriella Salvete, Makeup Revolution London, Bourjois Paris či Astor.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest