Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

[n]fibrecare

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce [n]fibrecare

Běžná kosmetická péče už vaší pleti nestačí? Pak je nejvyšší čas přesedlat na revoluční pleťové masky [n]fibrecare. Moderní technologie hýbou světem a čím dál větší uplatnění nachází i na poli pečující kosmetiky. Díky tomu mohou vznikat inovativní přípravky s viditelnými výsledky. Jako například kosmetika [n]fibrecare, první chytré pleťové masky, které využívají nanotechnologie, jsou šetrné k pleti a jejich použití je neuvěřitelně jednoduché. Vyzkoušejte i vy nový koncept pleťových masek a dopřejte si zkrášlující rituál jako v profesionálním salonu. Toto jsou ty pleťové masky s velkým M, na něž jste tak dlouho čekali.

Nanotechnologie v pleťových maskách

Klasické pleťové masky s sebou často přináší nepraktický a časově náročný způsob aplikace. Někdy ulpí na oblečení a při jejich oplachování mnohdy ušpiníte celé umyvadlo. S tím je teď konec. Masky [n]fibrecare jsou na první pohled zcela suché a jediné, o co se před jejich nanesení musíte postarat, je navlhčení vaší pokožky. Jakmile tuto pleťovou masku přiložíte na vlhkou pleť, nanotechnologie okamžitě začne uvolňovat aktivní látky pro efektivní hydrataci, výživu, obnovu či omlazení pleti. Tento systém uvolňování a vstřebávání látek do pokožky je mnohem efektivnější než u klasických masek, což prokazuje i viditelně lepší výsledky v jejich používání.

Jaké výhody přináší pleťové masky [n]fibrecare?

Pohodlně se na to usaďte, seznam výhod používání těchto pleťových masek je totiž skutečně dlouhý. Jednou z nejdůležitějších je každopádně úspora vašeho času, masku [n]fibrecare totiž stačí nechat působit 8 minut. Další čas vám ušetří i její aplikace, vyhnete se zdlouhavému oplachování a po sejmutí masky zůstane pouze krásná pleť. Dík nanotechnologii si můžete být jistí, že vstřebání aktivních látek do pleti bude efektivní, rovnoměrné a téměř stoprocentní. Pleťové masky se hodí pro všechny typy pleti, včetně citlivé, podrážděné, problematické či suché. Neobsahují silikony, parabeny, akryláty ani parfemace a nejsou testované na zvířatech.

[n]fibrecare: skutečná inovace v kosmetice

Za vznikem těchto jedinečných pleťových masek stojí výzkumný tým s mnohaletými zkušenostmi na poli nanovláken. Ale i vědkyně rády dobře vypadají a sledují aktuální kosmetické trendy. Ženy z týmu [n]fibrecare dlouho hledaly ideální pleťovou masku, která bude účinná, praktická a rychlá. Když ji nenašly, vyvinuly si své vlastní masky. Vyzkoušejte regenerační a revitalizační masku pro zralou pleť, hydratační masku nebo pečující masku pro citlivou a podrážděnou pokožku i vy. Jakmile ji jednou zkusíte a poznáte viditelné výsledky a komfort během aplikace, pravděpodobně na všechny ostatní pleťové masky jednou pro vždy zapomenete.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest