Minions

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Minions

V roce 2010 celý svět z ničeho nic zaplavila podivná žlutá stvoření s brýlemi, kterým nikdo neřekl jinak než Minions, česky poté Mimoni. Kdybyste ale důkladně zapátrali v mimoní historii, zjistili byste, že obrýlené postavičky Minions jsou starší než lidstvo samo a na naší planetě pobývají minimálně od té doby, co se tudy proháněl nechvalně známý tyrannosaurus rex. Hlavním úkolem žlutých Mimoňů je totiž posluhovat vždy největšímu padouchovi světa. Před miliony let to byl právě tento nebezpečný dinosaurus, z novější historie pak zmiňme třeba hraběte Drákulu nebo Napoleona Bonaparte.

Mimoni a jejich kasovní trháky

Celosvětovou slávu ale Mimoňům přinesla až série filmů Já, padouch (2010, 2013, 2017). Ačkoli měli žlutí Minions patřit spíš k okrajovým postavám a hrát jakési druhé housle hlavního padoucha Gru, díky svému nakažlivému humoru a vrozené nešikovnosti si jednoduše ukradli celou show pro sebe. K dalším oblíbeným postavám se zařadila také Gruova dcera Agnes a její nepostradatelný plyšový jednorožec. Z nejznámějších Mimoňů zmiňme šéfa Kevina, jednookého Stuarta a roztomilého Boba, jejichž popularita vedla až k natočení filmu Minions (2015). Tady už nikdo nepochyboval, kdo ve filmu hraje hlavní role.

Parfémy a kosmetika Minions

V posledních letech jsme svědky jakési mimoní invaze a motivy zmíněných filmů lze vidět na všech možných i nemožných produktech. Ať už jde o trička s Mimoni, plyšové jednorožce, puzzle, povlečení či školní pomůcky, Minions zkrátka číhají všude. A každý správný fanoušek je zcela jistě uvítá i ve své koupelně. Nabízíme vám jedinečné parfémy Minions, stejně jako nejrůznější mimoní kosmetiku. Sprchové gely a pěny do koupele patří k těm nejoblíbenějším dárkům pro děti, ať už je zdobí žlutí Minions nebo oblíbený jednorožec. Nebuďte mimo a pozvěte Mimoně i k sobě domů!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest