Nastavení filtrů

Melounové parfémy

Hledáte-li dokonalou letní vůni, která vás zaručeně osvěží, vsaďte na melouny. Ovocné melounové parfémy mohou přinášet jemné akvatické podtóny a perfektně vystihují atmosféru těch nejteplejších letních dnů. Jsou zábavné i hravé, skvělé na dlouhé letní dny i večery. Dopřejte si extra dávku svěžesti!

Chci vědět více o melounových parfémech


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Melounové parfémy

Čerstvě nakrájený vychlazený meloun naservírovaný uprostřed horkého letního odpoledne… máloco dokáže lépe vystihnout atmosféru teplých prázdninových dní. Melouny jsou oblíbenou letní pochoutkou, a díky úžasné schopnosti připomenout všechny radovánky tohoto ročního období se jejich vůně čím dál častěji objevuje také v parfémech. Už znáte melounové parfémy?

Melounová vůně? Hledejte složku calone!

Jenže když na sebe nanesete parfém a ucítíte lehkou ovocnou vůni melounu, ve vonné pyramidě nejspíš žádný meloun nenajdete. Melounovou vůni v parfémech zprostředkovává sloučenina calone, jedna z nejznámějších syntetických ingrediencí, která svou nejslavnější éru odstartovala v 90. letech minulého století. Chcete-li ve svém parfému cítit meloun, hledejte tedy vůně s vonnou složkou calone.

A s melouny je to celkem zapeklité i v jiných ohledech. Pro někoho je to ovoce, pro jiné zase zelenina. Z botanického hlediska je meloun příbuzný s dýněmi a okurkami a kdybyste si sečetli jednotlivé druhy melounů, dostanete se na neuvěřitelné číslo 1200. Starověcí Egypťané kultivovali melouny už kolem roku 2000 před naším letopočtem, dnes se japonští farmáři snaží vypěstovat různé netradiční tvary od srdíček až po krychle, které se pravděpodobně mají lépe vejít do lednice.

Jak voní melounové parfémy?

Melounové parfémy voní jako léto. Slunce vás šimrá na nahé pokožce, v pozadí šplouchá voda a vy lenošíte v houpací síti na zahradě. A do toho někdo přinese z ledničky osvěžující meloun. I melounové parfémy jsou svěží. Jejich vůně může být sladce ovocná až akvatická, velmi zábavná a perfektně mladistvá. Jaký bude váš vyvolený melounový parfém?  

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest