Masaki Matsushima

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Masaki Matsushima

Objevte parfémovou značku Masaki Matsushima, která přináší unikátní městské vůně s minimalistickým designem. Díky ní se umění stane všudypřítomným; budete ho vnímat všemi smysly v pozadí svého každodenního života.

Masaki Matsushima: Vonné skvosty, jimž nelze odolat

Za vonnými doplňky Masaki Paris stojí trio úspěšných tvůrců: japonský designér Masaki Matsushima, francouzští parfémáři Jerome di Marino a Jean Jacques. Jejich parfémy, dostupné od roku 1999, se inspirují kulturou, ženami, uměním a cestováním. Zaujmou ženy i muže vyhledávající výrazné a odlišné vůně. Výtečně souzní s oděvní tvorbou Masakiho Matsushimy. Když ve světě parfumerie a módy hledáte víc, vsaďte na jeho značku!

Tipy na osvědčené parfémy značky Masaki Matsushima

Třeba se i vaší srdeční záležitostí stane ikonická parfémovaná voda Masaki z roku 2007, vůně ženy z newyorské 5th Avenue, nakupující u Sakse, procházející se po Central parku a navštěvující vyhlášená muzea Manhattonu. Odráží ale také Japonsko, zdroj veškeré tvorby značky Masaki Matsushima. Ze střední vrstvy této kompozice vám zavoní růže, magnolie a něžný třešňový květ. O rok později přišla na trh nadčasová dámská parfémovaná voda Masaki Matsushima Suu. Také ji zdobí populární minimalistický styl a originální design. V srdci nabízí květinovou energii lotosu, v základu odhaluje jemné cedrové dřevo. Intenzivní mužnost pak vyzařuje toaletní voda Masaki Matsushima Mat; Homme (2020). Výběr je však mnohem širší. Už se těšíte, až vám některá z vůní Masaki Matsushima pomotá hlavu…?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest