Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Marbert

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Marbert

V jedinečné kosmetice i parfémech Marbert se setkávají unikátní know-how, německá kvalita i úžasné technologické inovace. Vyzkoušejte oblíbené kosmetické přípravky pro mladistvou krásu a jas pokožky od jedničky na německém trhu! Marbert nabízí kosmetiku pro všechny typy pokožky žen i mužů i jiskřivé parfémy, které si jistě oblíbíte i vy.

Margarethe + Bertha = Marbert

Značka Marbert vznikla již v roce 1936 a byla jednou z prvních kosmetických firem založených v německém Düsseldorfu. Zakladatelky Margarethe Sendler a Bertha Roeber spojily svá jména a kosmetické i lékařské znalosti s cílem vytvořit co nejlepší péči reagující na veškeré potřeby ženské pokožky. O několik let později začal Marbert cíleně školit své poradkyně a efektivně svým klientkám radit s pleťovou péčí. Popularita značky stoupala strmou čarou vzhůru a v roce 1968 Marbert expandoval do zahraničních zemí.

Kosmetika a parfémy Marbert

Od svého vzniku Marbert vyvíjí revoluční kosmetiku s mnoha patentovanými a oceňovanými složkami. Dnes patří k nejoblíbenějším protivrásková péče Profutura, hydratační řada Aqua Booster či „věčně mladá“ kolekce YouthNow!. Marbert si vás však získá i svou dekorativní kosmetikou, zejména pak úžasnými make-upy, které v jednom kroku kryjí a zároveň pečují o pleť. Jakmile jednou zaměříte svou pozornost na německou značku Marbert, nenechte si ujít ani pánskou kosmetiku či voňavé parfémy pro ženy i muže!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest