MAC

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce MAC

Značka M·A·C byla založena v kanadském Torontu v roce 1984 a od roku 1998 patří, stejně jako mnoho dalších světoznámých značek, do skupiny The Estée Lauder Companies Inc. Název značky M·A·C je zkratkou anglického Make-Up Art Cosmetics. U jejího zrodu stáli umělecký maskér a fotograf Frank Toskan a majitel salónu Frank Angelo, oba frustrovaní z nedostatku make-upu, který by vypadal dobře na fotografiích. Rozhodli se proto vytvořit make-up vlastní.

Oblíbená značka celebrit

Dekorativní kosmetika M·A·C byla zpočátku hojně rozšířena mezi vizážisty, modelkami a celebritami. Ke zlomu došlo v roce 1997, kdy kosmetiku M·A·C pravidelně představovaly světové hvězdy jako Lady Gaga, Fergie, Madonna nebo Ricky Martin. Dekorativní kosmetika M·A·C získává velkou oblibu díky široké nabídce barevných odstínů a vysoké kvalitě kosmetiky.

Podpora individualismu

M·A·C si zakládá na tom, že podporuje osobnost a individualitu; nabízí řešení perfektního líčení pro každý věk, každou rasu a každé pohlaví. Zdůrazněte svou osobnost s kosmetikou M·A·C také vy. Buďte kreativní, buďte odvážní! Inspirujte se!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest