MAC Studio

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě MAC Studio

Víte, kterou dekorativní kosmetiku si oblíbila Lady Gaga, Fergie nebo Madonna? Tu z řady MAC Studio – dostupnou i pro vás na těchto webových stránkách. Neváhejte a pusťte se do makeup kouzel, která vám výrazně zvýší sebevědomí.

MAC Studio: jakostní dekorativní kosmetika v množství odstínů

Hlavním tahákem řady MAC Studio je zmatňující makeup Fix Fluid SPF16, s dokonalým krytím až na 24 hodin. Tento makeup zalíčí všechny nedokonalosti a jeho ochranný faktor SPF15 ochrání pleť před tvorbou pigmentových skvrn, předčasných linek a vrásek. Makeup nanášejte na vhodný podklad prsty, houbičkou nebo štětcem. Roztírejte ho jemně od středu obličeje k okrajům. Dalším oblíbeným produktem je makeup MAC Studio Waterweight SPF30, případně kulatý kompaktní makeup do kabelky. V řadě MAC Studio najdete i pleťové korektory či konturovací paletky k jednoduchému vystínování obličeje pro přirozený vzhled.

Když chcete vypadat dobře na fotografiích, sáhněte po makeupu MAC!

Kanadská značka MAC, zkratka ze slov Make-Up Art Cosmetics, má umělecké základy. V době jejího vzniku ke konci 20. století byla známa hlavně mezi vizážisty, modelkami a celebritami, které si s jejím přispěním vylepšovaly vzhled na fotografiích. Postupně však pronikla i mezi širokou veřejnost, protože podporuje svébytnost každé osobnosti, předkládá tipy na líčení pro každý věk, rasu i pohlaví. Výborně se hodí do dnešní „instagramové“ doby. Zkrátka – u značky MAC najdou své pravé vyjádření všichni. Začněte si kosmetickou taštičku plnit třeba výrobky z populární řady MAC Studio.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest