Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Love Love

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Love Love

Hledáte dárek pro slečnu za skvělou cenu? Máme pro vás tip: veselou sladkou vůni Love Love. Parfémová značka Love Love oslovuje mladé ženy, jejichž dress codem jsou pestré šaty plné flitrů a průhledných krajek, doplněné lodičkami na vysokém podpatku. Vytváří příjemné dlouhotrvající vůně ve flakoncích, které se vejdou do každé kabelky. Jsou vytvarované jako ženský pas a jejich barva vystihuje zaměření konkrétní vonné kompozice. Podmaňte si každého muže uprostřed divoké party jediným mrknutím oka díky vůni značky Love Love!

Love Love: Hravé vůně, které vás dostanou

Francouzská značka Love Love stojí za řadou vůní pro mladou generaci žen, které sledují nejnovější trendy a užívají si života plnými doušky. Vznikla roku 2011 jako následovnice značky Morgan Love Love De Toi. Navázala na úspěch její toaletní vody Love Love (2005) v něžně růžovém flakonu ozdobeném motýlkem a zirkony. Rozkošný mix ovocných vůní je určený pro dívky, kterým ještě chutnají dětské sladkosti, zároveň už ale sní o své životní lásce. Značka Love Love pokračuje v tomto duchu dál a ponechává i výrazné zdobené flakony.

At Night a další parfémy značky Love Love

Vyberte si například Love Love At Night, vůni pro královnu noci, kterou roku 2011 vytvořil zkušený parfémář Fabrice Pellegrin. Fialová barva jejího flakonku symbolizuje svádění pod pláštíkem noci. Další oblíbená kompozice Love Music ohromí mladé ženy zanícené pro hudbu. Své uživatelky ladí na hudební notu i vyobrazenými sluchátky. „Příjemně nasládlá vůně za málo peněz,“ hovoří o ní jedna recenze. „Koupil jsem ji dceři a má veliký úspěch, voní opravdu hezky a dlouho,“ stojí v dalším hodnocení od pana Jana. Vůně Shop & Love (2012) je zase nejlepším společníkem pro ženy milující módu a nakupování. Její trendový oranžový obal zdobí nákupní taška. A radostná letní vůně Sun & Love (2011) vás naladí na chvíle štěstí pod slunečními paprsky…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest