Získejte slevu 25 % na značku Max Factor!

Laura Biagiotti Romamor Uomo Toaletní vody pro muže

Testery parfémů a kosmetiky se od standardních produktů zpravidla neliší ve svém složení, vůni ani účincích. Příjemným rozdílem je výrazně nižší cena. Další odlišností je pak balení produktu. Někdy je to obyčejná kartonová krabička, jindy krabička chybí. V případě parfémů se pak může drobně lišit i flakon, občas chybí krytka rozprašovače. Testery nejsou určeny k osobní spotřebě koncovými zákazníky. Testery mohou být použity pouze k prezentaci a vyzkoušení parfémů nebo kosmetiky při prodeji v provozovnách kupujících. Objednávkou testeru kupující bere tuto skutečnost na vědomí a zavazuje se nepoužít tester k osobní spotřebě ani jej dále neprodat koncovému zákazníkovi. Více informací najdete v obchodních podmínkách.
          
Skladem   |  (ID: )
516
Doručíme
K osobnímu odběru
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Toaletní voda Laura Biagiotti Romamor Uomo je orientální dřevitá vůně pro moderního gentlemana, která se objevila na pultech parfumerií roku 2018. Vůně Romamor Uomo se nejlépe nosí od podzimu do jara a přes den, kdy zvyšuje energii a podporuje dobrou náladu. Vynikne ovšem i při večerních příležitostech, kdy ji lze použít ve větším množství. Vzácné koření umně propojené s ušlechtilými dřevy je sázkou na jistotu v každé situaci. Dopřejte si sexy vonný doplněk, toaletní vodu Romamor Uomo!

Hlavní složky: kardamom, levandule a cedr

Pánský parfém Romamor Uomo otevírá černý pepř, grapefruit, kardamom, vetiver a zázvor. V srdci se přidává elegantní cedr, jiskřivý fík, levandule a muškátový oříšek. Základ je působivým mixem tónů ambry, kadidla, pižma, tonkových bobů a santalu. Dominujícími prvky jsou kardamom, levandule a cedrové dřevo – ingredience osvědčené v pánských vůních už po staletí.

Příběh vůně Laura Biagiotti Romamor Uomo

Toaletní voda Laura Biagiotti Romamor Uomo vstoupila na trh společně s dámskou vůní Romamor Donna. Romamor je slovní hříčka: ROMA a AMOR, pozpátku přečteno opět jako ROMA. Obě kompozice jsou moderním pojetím kultovní vůně Roma z roku 1988 a jejich flakony vzdávají hold antické architektuře. V reklamní kampani se objevil zamilovaný pár v Římě při západu slunce, jehož paprsky se romanticky odrážejí na řece Tibeře. Vůně Romamor vnesou nové impulzy i do vašeho vztahu…

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: