Kokosové parfémy

Máte rádi exotiku, písčité pláže a pohodové šplouchání moře? Atmosféru letního ráje dokonale dokreslí kokosové parfémy. Kokosy v parfémech voní lehce, až svěže, propůjčují jim něco z ovoce i z oříšků. Jako když vás ovane lehoučký letní vánek. Vyzkoušejte i vy, jak vám kokosové parfémy navodí pocity štěstí a spokojenosti.

Chci vědět více o kokosových parfémech


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Kokosové parfémy

Chcete se teď hned přenést na tropickou pláž? Vychutnávat si horké sluneční paprsky, poslouchat šplouchání moře a nechat se unášet bezstarostnou letní atmosférou? Nic vás tam nepřenese rychleji než kokosové parfémy. Unikátní kokosová vůně funguje jako přímá letenka do exotického ráje

Lidé si vůni kokosů často spojují s opalovací kosmetikou a nemýlí se. Výrobci sluneční kosmetiky rádi volí tropické aroma kokosu, které zde však ani zdaleka nevynikne tolik, jako právě v parfémech. Kokosový parfém může být skutečným “majstrštykem”. Připravte se na jedinečnou vůni, která je mnohem lehčí a svěžejší než ta z opalováků.

Kokos jako reklama na léto

Když evropští mořeplavci v 16. století postupně objevovali malebné ostrůvky v Tichomoří, narazili tam i na dosud neznámé ovoce s velmi tvrdou skořápkou. Sladká kokosová voda i šťavnatá bílá dužina okamžitě zachutnala nejen jim, ale postupem času také téměř každému, kdo dostal příležitost exotické plody ochutnat.

Kokos si rychle našel cestu do receptů na nejrůznější pochutiny, ale také do alternativní medicíny. Kokosový olej je jednou z hlavních hvězd péče o pokožku i vlasy a najdete ho v nekonečném množství kosmetických produktů. A v neposlední řadě vůně kokosu září i v moderních parfémech.

Jak voní kokosové parfémy?

Všichni známe vůni kokosu, která dokáže navodit pocity štěstí a spokojenosti. Jak ale kokos voní v parfémech? Rozhodně nečekejte nic přehnaně sladkého. Kokosové parfémy jsou obvykle plné exotické, ovocně-oříškové vůně, která si uchovává příjemnou svěžest. Jako pocit z lehkého letního vánku. Přesně proto jsou kokosové parfémy ideální do teplých jarních i letních dní. Ale i v zimě mají co nabídnout. Povznesenou náladu letních radovánek ve vás dokážou probudit i v tom nejchladnějším dni v roce.

Kokos lze nalézt jak v dámských, tak i v pánských parfémech. Může být hvězdnou složkou číslo jedna, ale se stejnou grácií zahraje i “druhé housle”. Objevujte jeho nejkrásnější kombinace. Dobře mu to ladí s květinami i ovocem. Lilie, jasmíny, fialky, neroli, pomerančový květ, citrusy i broskve patří k populárním parťákům. Parfémáři kokos často míchají i s vanilkou, santalem, pižmem, koňakem či čokoládou. Vyberte si svůj kokosový parfém a užijte si chvilku léta, kdykoliv budete chtít.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest