Kérastase Blond Absolu

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Kérastase Blond Absolu

Blondýnky, zbystřete! Vlasová kosmetika Kérastase Blond Absolu podle vašeho přání zneutralizuje žluté tóny blond vlasů a ochrání barvu i melír, dodá vlasům lesk a objem, šetrně je umyje, zregeneruje, zklidní, poskytne jim antioxidační ochranu i neviditelný štít před tepelným působením vlasové žehličky či fénu. Záleží na tom, který přípravek si vyberete. Nebo do virtuálního košíku přihodíte cenově zvýhodněný set?

Kérastase Blond Absolu: kosmetický ráj pro blond vlasy – a u vás doma

Řada Kérastase Blond Absolu láká blondýnky několika typy speciálních šamponů, posilující maskou na vlasy, termoochranným sérem i velkolepými dárkovými sety, v nichž najdete sladěnou dvojici šamponu a masky. Dopřejte si třeba krémový šampon pro zesvětlené, odbarvené blond vlasy Kérastase Blond Absolu Le Bain Cicaextreme Shampoo-In-Cream. I při pohodlném domácím použití s ním docílíte fantastických výsledků – jak v salonu. Spolehněte se na efekt kyseliny hyaluronové, která vlasy hloubkově hydratuje a posiluje, a na olej z protěže horské pro zvýšení odolnosti a rozzáření vlasových vláken.

Řada doporučená jak odborníky, tak blondýnkami z celého světa

Francouzská značka Kérastase vyvíjí už od roku 1964 vlasovou péči přizpůsobenou konkrétním požadavkům zákazníků. Na základě úzké spolupráce s kadeřnickými profesionály nabízí luxusní osobní péči o všechny typy vlasů. Pro silné, odolné, a především zdravé blond vlasy je přímo stvořená kosmetická řada Kérastase Blond Absolu. Nepřistupujte na kompromisy a vybavte si koupelnu tím, co je už dlouhá léta doporučováno jak odborníky, tak uživatelkami – blondýnkami z celého světa včetně celebrit.

Doprava:
Platba:
Certifikace: