Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Bois De Vétiver Toaletní vody pro muže

2x
Předpokládané doručení
v úterý - 29.09.
Předpokládané vyzvednutí
od dneška - 25.09.

Popis produktu

Pánská toaletní voda Karl Lagerfeld Les Parfums Matieres Bois de Vétiver je stylovou kombinací vetiveru, ušlechtilého dřeva, svůdného pižma, pačuli, svěžích citrusů a decentních květin. Pochází z dílny Karla Lagerfelda, jednoho z nejslavnějších soudobých návrhářů, jehož první pánská toaletní voda Lagerfeld Classic z roku 1978 se úspěšně prodává dodnes. Sám tvůrce, elegantní bělovlasý pán s culíkem a černými brýlemi, nazývá své parfémy „hudbou pro nos“.

Oslava síly i jemnosti vetiveru

Parfém Bois de Vétiver zahrnuje několik variací vetiveru, vlhké dřevnaté trávy, která roste převážně na Haiti a v Indii. Spolu s červeným pomerančem a růžovým grapefruitem tvoří jeho dominantní složky. Kromě toho se můžete kochat tóny růže, máty, ambry, pelargonie, pačuli a pižma, které na vaší kůži přetrvají celé hodiny. Toaletní vodu se doporučuje aplikovat znovu zhruba po 5 hodinách, ideálně na prokrvená místa pokožky.

Příběh vůně Bois de Vétiver

Les Parfums Matieres Bois de Vétiver sestavil pro světoznámou značku Karl Lagerfeld roku 2017 parfémář Christophe Raynaud. Výhodou elegantní vůně pro muže je univerzalita: celoroční využití přes den i večer. Můžete ji nosit do kanceláře i do společnosti, při plnění každodenních povinností i ve volném čase. Vůně Bois de Vétiver pro muže vstoupila na trh spolu s vůní Fleur de Pecher pro ženy. Cílem módní značky bylo vytvořit šatník esenciálních vůní.

Hodnocení 4.5

(hodnoceno 2x)

  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 1xrecenze zákazníků

Recenze 1x

Lenka

Krásná lehká mužná vůně. Myslím, že díky tomu, že to není žadná těžká kořenka je vhodná i jako dárek. Vhodná pro sportovní i elegantní muže.

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: