Juvena

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Juvena

Jedinečná a prvotřídní péče proti nežádoucímu stárnutí pleti. To je švýcarská kosmetika Juvena. Na světovém trhu působí necelých 70 let a za tu dobu se již stala skutečným odborníkem na kosmetiku v boji proti stárnutí pleti. Anti-age produkty značky Juvena jsou proto vhodné především pro ty ženy, které by alespoň na chvíli rády zpomalily čas a opět světu ukázaly svoji zářivou a energií nabitou pleť.

Jedinečná anti-age technologie Juvena SkinNova SC Technology

Švýcarská kosmetika Juvena vznikla již v roce 1954 a od té doby ji svět považuje za naprostého mistra ve výzkumu pleti a experta v oblasti anti-age kosmetiky. Samotný název Juvena pochází z latinského slova "juvenalis", tedy mladistvost, jež dokonale odráží celou vizi značky. Absolutním objevem značky Juvena je přelomová technologie SkinNova SC Technology. Ta dokáže aktivně podpořit vlastní tvorbu kmenových buněk v pleti, čímž poskytuje perfektní mikro prostředí pro kožní buňky. Rovněž napomáhá obnovit pokožku, zpevnit ji a celkově ji dopřát to nejlepší. Kosmetika Juvena se zkrátka vyznačuje těmi nejlepšími vlastnostmi, a splňuje tak očekávání i těch nejnáročnějších.

Mladistvá pleť pomocí kosmetiky Juvena

Prestižní švýcarská kosmetika Juvena se snaží všem ženám dopřát ten jedinečný okamžik, kdy mohou opět nechat vyniknout svoji svěží, charismatickou a zářivou pleť. Produkty značky Juvena úspěšně bojují se všemi známkami stárnutí pleti, a dovolují tak ženám cítit se přitažlivé a smyslné bez ohledu na věk. Kosmetika Juvena zkrátka dokázala perfektně zkombinovat švýcarskou kvalitu a jedinečný vědecký výzkum, čímž vnesla novou energii do života všech žen, jež postupné stárnutí pleti trápilo. Juvena je prostě naprostou hvězdou svého oboru.

Dopřejte i vy své pleti mladistvý vzhled bez vrásek pomocí anti-age kosmetiky Juvena.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest